Becker Traffic Assist Z201

Nawigacja dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo

Firma Harman/Becker wprowadza na polski rynek nawigację Becker Traffic Assist Z201. Jego głównymi wyróżnikami są prosta obsługa i szybkie działanie nowatorskiego oprogramowania 3D, co ułatwia orientację w terenie i pozwala użytkownikowi bezpiecznie i bezstresowo dotrzeć do celu.

Nawigacja Becker Traffic Assist Z201 zawiera nowy widok map, który został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi kierowcy podczas ich czytania. Widok miast w 3D, trójwymiarowe ukształtowanie terenu oraz realistyczne przedstawienie najbardziej charakterystycznych punktów sprawiają, że użytkownik poświęca mniej czasu na analizę map i bardziej skupia się na drodze. Funkcje te ułatwiają też zrozumienie instrukcji, przejazd przez nieznaną część miasta oraz jazdę krętą drogą i po wzniesieniach. Wielu użytkowników doceni również wyraźnie przedstawione nazwy równoległych i poprzecznych ulic wzdłuż wybranej trasy.

Dodatkowo bezpieczeństwo zwiększa Asystent pasa skrętu, który pomaga podjąć decyzję podczas jazdy drogą wielopasmową. Inne udogodnienia to m. in. wyświetlanie znaków drogowych podczas jazdy autostradą i równoczesna kalkulacja czterech alternatywnych tras. Użytkownik ma do wyboru 4 profile tras: szybką, krótką, optymalną oraz trasę łatwą, która uwzględnia najmniejszą ilość manewrów do wykonania. Natomiast funkcja TMC (Traffic Message Channel) pozwala na pobranie informacji o ruchu drogowym w dowolnym momencie. Dzięki temu prowadzący ma dostęp do aktualnej sytuacji na drodze i może ponownie obliczyć pozostałą część trasy, co ułatwia uniknięcie zbędnych postojów.

Nawigacja Becker Z201 posiada również wiele dodatków zapewniających relaks i rozrywkę podczas podróży. Są to m. in. odtwarzacz plików MP3 i wideo oraz zestaw gier. Z płyty DVD można wprowadzić dodatkowe mapy i dzięki temu zwolnić 2 GB pamięci wewnętrznej na inne aplikacje multimedialne.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.