Router o wyjątkowo przyjaznej obsłudze

Bezprzewodowy router ASUS RT-N13 SuperSpeed N jest urządzeniem posiadającym certyfikat sieci bezprzewodowej 802.11n draft 2.0, będąc jednocześnie w pełni kompatybilnym z innymi urządzeniami, pracującymi w standardzie 802.11b/g/n. RT-N13 jest zdolny do przesyłania danych z prędkością do 300Mps, co czyni go ciekawą propozycją do streamingu multimediów. Kluczowym elementem routera jest interfejs przyjazny dla użytkownika, wzbogacony o takie funkcje jak EZConfig oraz WPS ułatwiające skonfigurowanie zabezpieczonej sieci bezprzewodowej i zarządzanie dostępnym pasmem. RT-N13 posiada także zaimplementowaną technologię Green Network, pozwalającą na pracę urządzenia w różnych trybach poboru energii w zależności od wymagań wydajnościowych. Dzięki temu router jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego.
RT-N13 gwarantuje bezpieczne udostępnianie plików, dzięki obsłudze taki funkcji jak NAT Firewall, SPI (Stateful Package Inspection) Firewall, filtr adresów MAC oraz filtr bazujący na adresach URL.
RT-N13 gwarantuje bezpieczne udostępnianie plików, dzięki obsłudze taki funkcji jak NAT Firewall, SPI (Stateful Package Inspection) Firewall, filtr adresów MAC oraz filtr bazujący na adresach URL.

Dzięki opcji Bandwidth-on-Demand (Przepustowość na żądanie), użytkownicy mogą w prosty sposób, przy pomocy jednego kliknięcia, alokować posiadaną przepustowość łącza internetowego, w zależności od indywidualnych wymagań poszczególnych aplikacji, takich jak FTP, P2P, gry czy głosowe rozmowy przez Internet, przydzielając im zwiększone lub zmniejszone pasmo. Umożliwia to płynne korzystanie z dostępnego pasma kilku aplikacjom jednocześnie.

RT-N13 gwarantuje bezpieczne udostępnianie plików, dzięki obsłudze taki funkcji jak NAT Firewall, SPI (Stateful Package Inspection) Firewall, filtr adresów MAC oraz filtr bazujący na adresach URL. Rozwiązania te zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo, w szczególności podczas udostępniania poufnych informacji.