Gra Hellboy: Science of Evil

Historia opowiedziana w Hellboyu jest perełką, której nie powstydziliby się mistrzowie pióra. Nie bez przyczyny została dwukrotnie zekranizowana i odniosła na srebrnym ekranie duży sukces. Wydawać by się więc mogło, że gra z udziałem Hellboya skazana jest na sukces. Złudne wrażenie. Nie ma chyba drugiej takiej równie nudnej, źle zaprojektowanej i pełnej błędów gry.
Hellboy: Science of Evil

Hellboy: Science of Evil

Celem zabawy jest mordowanie przeciwników, z upływem czasu coraz liczniejszych i groźniejszych. W przerwach między walkami zwiedzamy krypty i grobowce, do których dostępu bronią solidne odrzwia. Każdorazowe ich pokonanie związane jest z wyświetleniem tej samej animacji, podczas której musimy do upadłego tłuc w klawisze kontrolera. Miejsca na dowcip, którym skrzy się komiks, w grze pozostało niewiele – głównie w trakcie krótkich animacji stanowiących przerywniki w akcji. Jednak nawet tutaj autorzy dodali coś od siebie: wszyscy rozmówcy Hellboya mówią tym samym, przetworzonym komputerowo głosem.

Pożytek z gry będą mieli użytkownicy Xboxa 360: ponieważ jest ona bajecznie prosta, można łatwo zebrać sporo achievementów (osiągnięcia punktowane w Xbox Live).

Dostawca: www.cdprojekt.pl Cena:

200 zł (Xbox 360, PS3)

Wymagania:

Xbox 360, PSP, PS3

Język:

angielski

PODSUMOWANIE:

Zbrodnia popełniona na komiksowej legendzie.

ALTERNATYWA:

Devil May Cry, Tomb Raider, Transformers, Viking