Programy do aukcji internetowych

Program do obsługi aukcji internetowych na serwisach Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznych odpowiednikach. Dzięki niemu można między innymi łatwo wystawić aukcję, śledzić jej przebieg, sprawdzić zakończone aukcje oraz zarządzać płatnościami. Program umożliwia również kontakt z klientem, dzięki automatycznie generowanym i wysyłanym wiadomościom (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.). Dzięki Sello można nawet udostępnić klientom specjalne strony internetowe prezentujące stan transakcji.

Sello

Pobierz: Sello

Allegro Uploader

Program do zarządzania aukcjami Allegro w trybie off-line. Pozwala między innymi na zarządzanie towarami, przygotowanie opisów aukcji, monitorowanie przebiegu wystawionych aukcji, wystawianie komentarzy, sprawdzenie kosztu wystawienia przedmiotów i wiele więcej. Aplikacja posiada opcję automatycznej aktualizacji.

Pobierz: Allegro Uploader

Pomocnik aukcji

Program zarządzania aukcjami w serwisie Allegro. Aplikacja potrafi wystawiać hurtowo aukcje oraz komentarze według ustalonych szablonów. W programie możemy przechowywać informacje o stanie realizacji zamówień, drukować szczegółowe zestawienia i statystyki oraz pobierać i wysyłać wiadomości e-mail. Program ma interfejs zoptymalizowany pod kontem dostępności najważniejszych funkcji i szybkości działania całej aplikacji (wyświetlają się tylko funkcje, z których można w danym momencie skorzystać).

Pobierz: Pomocnik aukcji

Pozytywek

Aplikacja służąca do wystawiania komentarzy do aukcji w serwisie Allegro. Jest to doskonałe narzędzie dla osób, które nie mają czasu na wymyślanie komentarzy. Program posiada bazę kilkuset gotowych komentarzy. Wystarczy wylosować jeden z nich i wkleić w odpowiednim miejscu.

Pobierz: Pozytywek

Bid-O-Matic

Bid-O-Matic to darmowe narzędzie licytujące dla eBay’a które jest aktywne do ostatniej sekundy aukcji. Bid-O-Matic może obserwować nieskończoną liczbę aukcji i licytować w ostatniej sekundzie do ustalonej najwyższej ceny. Ten darmowy program może być kontrolowany za pomocą e-maila i może nawet sam podłączyć się do internetu.

Pobierz: Bid-O-Matic

Turbo Lister 2

Program do zarządzania aukcjami w serwisie eBay. Program został wyposażony między innymi w możliwość wyświetlania wszystkich naszych aukcji, wyszukiwania przedmiotów, tworzenia nowych aukcji. Program został stworzony przez serwis eBay.

Pobierz: Turbo Lister 2

eBay Toolbar

Specjalny pasek narzędzi dla użytkowników serwisu eBay. Dzięki niemu zawsze będziesz miał szybki dostęp do informacji o Twoich aukcjach. Program ma również funkcje monitorowania wybranych aukcji. Program instaluje się jako dodatkowy pasek narzędziowy w przeglądarkach internetowych.

Pobierz: eBay Toolbar

Last Minute Bidder

Asystent aukcji dla serwisu eBay. Program pomoże nam w wygraniu aukcji. Jego zadaniem jest przebicie ceny licytacji na kilka sekund przed zakończeniem wybranej aukcji.

Pobierz: Last Minute Bidder

Więcej:aplikacje