Szef EA Sports kontra Prezydent USA

Prezydent USA zaapelował do rodziców o wychowywanie dzieci w duchu sportowym, z dala od niezdrowych gier wideo. W odpowiedzi na to, EA wyzwało Obamę w grze EA Sports Active.

Peter Moore, szef EA Sports, rzucił wyzwanie Barackowi Obamie w grze EA Sports Active tuż po przemówieniu prezydenta na temat szkodliwości gier wideo. – Uczmy dzieci biegać, chodzić na siłownię, niech wychodzą na dwór się bawić, a nie przed grami wideo – mówił prezydent. Moore w odpowiedzi na to napisał na swoim blogu: „Nadszedł czas dla Prezydenta i jego rodziny, by wreszcie pożytecznie wykorzystali swoje Wii i spróbowali przejść 30-Day Challange w EA Sports Active”. Dalej czytamy: „O ile wiem, prezydent jest w formie, tym niemniej gwarantuję, że tuż po sesji w naszą grę nie będzie się już tak świeżo wyglądał”.

Najważniejszym elementem EA Sports Active jest 30-Day Challenge, trzydziestodniowy plan treningowy składający się z serii ćwiczeń dobranych pod kątem osiągnięcia konkretnych wyników. Ćwiczenia są nietrudne do wykonania i sprawiają mnóstwo frajdy, jednocześnie dając odpowiednią dawkę ruchu i stymulując pracę serca. Program 30-Day Challenge został przygotowany z użyciem sprawdzonych metod organizacji efektywnego i przemyślanego wysiłku fizycznego.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.