Serwis z grami dla lubiących rywalizację

Dzięki możliwościom Gry-multiplayer.pl w grze udział może brać wiele osób jednocześnie. Wystarczy mieć komputer podłączony do Internetu – gracze przebywając w różnych miejscach mogą rywalizować między sobą w tej samej grze. Nieważne, czy to Mazowsze, czy Dolny Śląsk, do tego, by zagrać potrzebny jest tylko komputer i dostęp do Internetu.
W gry multiplayer pykać mogą gracze Pykam.pl, gdzie utworzona została specjalna zakładka odsyłająca do nowego serwisu Gry-multiplayer.pl
W gry multiplayer pykać mogą gracze Pykam.pl, gdzie utworzona została specjalna zakładka odsyłająca do nowego serwisu Gry-multiplayer.pl

Gry-multiplayer.pl to także społeczność graczy. Umieszczają oni w serwisie swoje zdjęcia, prowadzą blogi i rywalizują między sobą grając w ulubione gry planszowe, karciane, pokery, bilardy, gry kasynowe i wiele innych. Poprzez serwis Gry-multiplayer.pl można dobrze się bawiąc nawiązać nowe znajomości z innymi graczami, a nawet znaleźć ich lokalizację na mapie znajdującej się w serwisie.

Każda osoba rejestrując się do serwisu dostaje 1000 żetonów zwanych GameChips’ami, które są formą rankingu wykorzystywaną w niektórych grach. Rywalizacja o żetony jest dla graczy dodatkową, ciekawą formą zabawy, która rywalizację podnosi adrenalinę, a dzięki temu i emocje w trakcie gry. Żetony nie mogą być wymieniane na prawdziwe pieniądze. W przypadku gdy gracz przegra swoje żetony, ma możliwość doładowania ich ilości za drobną opłatą. Gracze mają też możliwość dołączyć do klubu VIP i VIP GOLD, wykupując specjalny pakiet.

Aby utworzyć konto, wystarczy zarejestrować się do serwisu Gry-multiplayer.pl.