Przygody Larry’ego i bolączki sprzedawców komputerów w Radiu FAMA

Głównym punktem sobotniej audycji będzie rozmowa z Piotrem Januszem ze sklepu komputerowego Kompit, dotycząca takich zagadnień jak najczęstsze problemy klientów czy ich zabawne pytania odnośnie sprzętu. FAMAHARDWARE to także kolejne konkursy i ciekawostki ze świata IT.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

W niedzielę po godzinie 16 w FAMAGAMES, historia i prezentacja przygód Larry’ego, który większą część swojego życia spędził na nieudanym uwodzeniu kobiet, oprócz historii tej naładowanej humorem gry, recenzja Grand Age Rome oraz minikonkursy.

Radio FAMA zaprasza także do konkursów:

  • Napisz na maila [email protected];w dowolnej formie pisanej (wiersz, opowiadanie czy krótkie zdanie) – Jaką postać z gier zabrałbyś/zabrałabyś ze sobą na wakacje i dlaczego? Nagroda główna – The SIMS 3. Prace możecie wysyłać do piątku 23 października włącznie.
  • Opisz swoją przygodę z grami o tematyce kolejowej i wyślij to na maila [email protected]. Forma pracy jest dowolna (np. wiersz, opowiadanie, bądź recenzja ulubionej części gry o tej tematyce). Nagroda główna – Trainz Simulator 2009 World Builder. Prace możecie wysyłać do piątku 16 października włącznie.

Dla przypomnienia:

Jeśli mieszkasz w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa czy Sochaczewa włącz radio i nastaw 94.9FM. W przeciwnym razie odwiedź stronę www.radiofama.eu i słuchaj “Famy” ON-LINE.

  • FAMAHARDWARE: sobota godzina 16
  • FAMAGAMES: niedziela godzina 16