Wszystkie produkty D-Linka będą w pełni funkcjonalne w środowisku sieciowym z komputerami pracującymi w najnowszej wersji Windows

Windows 7 – wielka premiera!

Microsoft Windows 7

22 października 2009 roku – to właśnie od tego dnia Microsoft ma w swojej ofercie zupełnie nowy produkt – Microsoft Windows 7, który ma zastąpić wysłużoną już Vistę. Windows 7 można kupić  w sklepach w trzech wersjach:

  • Windows 7 Home Premium
    Ceny: wersja OEM: 396 zł, uaktualnienie 449 zł, BOX: 749 zł
  • Windows 7 Professional
    Ceny: wersja OEM: 519 zł, uaktualnienie: 1119 zł, BOX: 1199 zł
  • Windows 7 Ultimate
    Ceny: wersja OEM: 719 zł, uaktualnienie: 1149 zł, BOX: 1249 zł
KONKURS: Wygraj Windows 7

Mamy dla Was specjalny konkurs z okazji premiery W7. Już dziś możesz otrzymać najdroższą, najlepiej wyposażoną wersję „Siódemki”. W jaki sposób? Zajrzyj do sekcji konkursy, by dowiedzieć się więcej!

Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7:

Przesiadka na Windows 7

Większa szybkość, nowe funkcje, mniej nerwów. Pokazujemy, jak ominąć niebezpieczne rafy podczas przesiadki na Windows 7, a także jak uzyskać jego wygląd i funkcjonalność w XP i Viście.

64-bitowy Windows 7 – ściągaj aplikacje, które już działają!

Premiera Windows 7 tuż za nami. Jeśli kupiłeś nowy system w najnowocześniejszej, 64-bitowej wersji, z pewnością szukasz aplikacji, które rozszerzą funkcjonalność następcy Visty i wykorzystają w pełni jego dobrodziejstwa, działając przy tym bezawaryjnie.

Apple będzie wspierać Windows 7 Apple, przy pomocy swojej internetowej sekcji wsparcia technicznego, informuje, że jeszcze w tym roku Snow Leopard, a konkretniej Boot Camp, będzie wspierać nowy system Microsoftu.

Historia Windows, czyli od wersji 1.0 do Windows 7 – Część pierwsza.

Wprowadzeniem na rynek systemu Windows 7 Microsoft osiągnął swoje długoletnie dążenie do celu. Droga nie była jednak usłana różami – prześledźmy historię systemów Windows od samego początku.

Nowy, szybki Windows

Jeszcze zanim „Siódemka” ujrzała światło dzienne – już zyskała pochlebne opinie. Czy aby na pewno zasłużone? Przetestowaliśmy finalną wersję Windows 7 po polsku. Październikowy debiut „Siódemki” prawdopodobnie zostanie wpisany na listę największych sukcesów Microsoftu.

Windows 7: Przesiadka

Żadnych wydatków i żadnych wyrzeczeń: pokazujemy, jak uruchomić dowolny program w nowym systemie Windows 7 bez dodatkowych kosztów.

Nadchodzi szczęśliwa Siódemka

Polską wersję Windows 7 zobaczymy już w 28 dni… po premierze angielskiej wersji systemu, która – jak wszystko na to wskazuje – odbędzie się w połowie 2009 roku. Prezentujemy wrażenia z testu wersji pre-beta najnowszego systemu Microsoftu.

Jak wygląda BSOD w Windows 7?

Nie zmienił się. Prawdopodobnie jako jedyna rzecz w nowych okienkach, która wygląda dokładnie tak samo, jak w poprzednich wersjach Windows.

Windows 7 z trojanami gratis

Hakerzy w poszukiwaniu nowych ofiar w sieci P2P udostępnili zarażony backdoorami i rootkitami plik instalacyjny Windows 7.

Twórca Ubuntu fanem Windows 7

Mark Shuttleworth, twórca wyjątkowo popularnej dystrybucji Linuksa, czyli Ubuntu, uważa, że Windows 7 to znakomity produkt.

Kontrola konta użytkownika bezużyteczna w Windows 7

Opisywana przez nas niedawno luka w Windows 7 jest o wiele poważniejsza, niż myślano. Malware nie musi nawet wyłączać UAC – sam sobie nada prawa admina.

Amazon: Windows 7 sprzedaje się lepiej niż Harry Potter

Według statystyk brytyjskiego Amazona, na system Windows 7 wpłynęło więcej przedsprzedażowych zamówień, niż na jakikolwiek inny produkt w historii.

Apple: Windows 7 to starożytna technologia

Apple jest zdania, że konsumenci wkrótce masowo przesiądą się na Maki, bo system operacyjny Windows 7 jest „trudny w obsłudze i drogi”.

Reklamy Apple’a zniechęcają do Windowsa 7

Apple chce nieco przyćmić premierę systemu Windows 7. Zaprezentował serię reklam ośmieszających nowy system i chwalących Maka.

Burger King oferuje hamburgera – Windows 7 Whooper

Windowsmania trwa w najlepsze – w dniu dzisiejszym miała miejsce nie tylko premiera systemu Windows 7, ale również debiut 7-piętrowego hamburgera Windows 7 Whopper!

Windows 7 opóźnił premierę bety nowego Firefoksa

Publiczne beta-testy przeglądarki Firefox 3.6 odbędą się w późniejszym terminie. Spowodowane to jest wadliwym funkcjonowaniem przeglądarki w Windows 7.

Windows 7 czwartym najchętniej używanym systemem na świecie

Już dwa procent wszystkich komputerów świata korzysta już z Windows 7. Biorąc pod uwagę ilość czasu, jaka upłynęła od momentu premiery, to znakomity wynik.

G Data: Windows 7 pracuje szybciej, ale nie jest bezpieczniejszy

G Data skontrolowała mechanizmy zabezpieczeń nowego systemu operacyjnego. Rezultat: Windows 7 w kontekście innowacji bezpieczeństwa nie ma nic nowego do zaoferowania.

Windows 7 – pierwsza wpadka po premierze

Windows 7 zaliczył już swoją pierwszą wpadkę i to dość poważną. Niektóre przypadki aktualizacji z systemu Windows Vista kończą się błędem, uniemożliwiającym dalszą instalację i również powrót do Visty.

Zobacz: Wszystkie materiały o Windows 7 jakie ukazały się na chip.pl!

Dla wszystkich naszych Czytelników, którzy tak jak my nie mogli się doczekać wydania siódemki, przygotowaliśmy obszerny zbiór materiałów dotyczących Windows 7.

Premiera Windows 7 spowodowała niemałe zamieszanie w świecie IT. Dla wszystkich naszych czytelników, którzy tak jak my nie mogli się doczekać wydania siódemki, przygotowaliśmy obszerny zbiór materiałów dotyczących Windows 7.

Pobierz: Windows 7 Enterprise – wersja demonstracyjna
Galeria: Windows 7 fanowskie tapety

Używasz już Windows 7?

Dla tych, którzy już dostali w swoje ręce nowy system, przygotowaliśmy zbiór kompatybilnych narzędzi do pobrania z naszego serwisu.

Galeria: Najlepsze narzędzia dla Windows 7

 

Windows 7 pozwala użytkownikom na własnoręczne tworzenie motywów graficznych I dzielenie się nimi przez sieć. Sprawdź paczkę 22 tematów zmieniających kolory, tła, wygląd okien i ikon.

Galeria: 22 motywy dla Windows 7

Planujesz zainstalować Windows 7, ale się boisz?

Jeśli nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z instalacją Windows 7, przygotowaliśmy dla Ciebie galerię – krok po kroku, jak zainstalować nowy system.

Galeria: Windows 7 – poradnik instalacji

Nie widziałeś jeszcze Windows 7?

Na co jeszcze czekasz? Zapraszamy do galerii gdzie pokazane są wszystkie nowe funkcje Windows 7!

Galeria: Nowości w Windows 7

 

Jeśli zrzuty ekranu to za mało, przygotowaliśmy również zbiór filmów, nagranych zarówno przez użytkowników i ekspertów Microsoftu. Zobacz nowy system w akcji – oprócz filmów instruktażowych, dodaliśmy kilka ciekawych reklam siódemki.

Galeria: 30 filmików o Windows 7

Zmień swój system XP albo Vistę w Windows 7

Jeśli Twój stary system wystarcza Ci w zupełności, zawsze istnieje możliwość odświeżenia jego wyglądu. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolekcję tapet i motywów, które świetnie udają Windows 7.

Ta ogromna kolekcja tapet zawiera ponad 200 fantastycznych prac, w tym motywy prosto z USA, Hiszpanii, Australii i wiele innych!

Galeria:

Oficjalne tapety z Windows 7

Premiera Windows 7 przyciągnęła uwagę artystów z całego świata. Przedstawiamy 50 najlepszych tapet dla nowego systemu.

Galeria: 50 wspaniałych fanowskich tapet dla Windows 7

 

Te kolekcje motywów zmienią wygląd Twojego starego systemu w Windows 7!

Pobierz: Pakiet motywów z Windows 7 dla XP
Pobierz: Pakiet motywów z Windows 7 dla Visty
Pobierz: SevenVG Windows 7 Themes dla XP

Narzędzia wymienione poniżej pozwolą na dalsze dostosowanie systemu: