Zadaj pytanie gwiazdom polskiej sceny Need For Speed

Przed mikrofonami zasiądą Krzysztof “Chris” Sojka i Łukasz “lecho” Leśniewski z D-Link PGS oraz Piotr “smender” Smuda z LX Team.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Wielu e-sportowym dziennikarzom zarzuca się przeprowadzanie “randomowych” wywiadów. Jak temu zaradzić? Dając wam możliwość ingerencji w to o czym będzie prowadzona rozmowa. Swoje pytania wysyłajcie już teraz, bądź w niedzielę pomiędzy godziną 16, a 17 na numer GG – 17262926 lub maila [email protected]. Dla najaktywniejszych przewidziano nagrody niespodzianki!

Oprócz zapowiadanej rozmowy, o najnowszej odsłonie NFS: Shift opowie wam Lidia Zalewska z Electronic Arts Polska. Po godzinie 17 natomiast do zamieszkiwanego przez ludzi, elfy i krasnoludy królestwa Ferelden przeniesie was Maciej Persona – wszystko za sprawą mega recenzji gry Dragon Age: Początek.

Przed radioodbiorniki zapraszamy także w sobotę po godzinie 16 – audycja FAMAHARDWARE to jak zwykle nowinki  technologiczne, recenzje (tym razem będzie to między innymi biznesowa mysz ICON7 Hybrid XP500), oraz konkursy dla słuchaczy.

  • FAMAHARDWARE: Sobota godzina 16
  • FAMAGAMES: Niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9 FM.