5-calowa, wydajna nawigacja z czułym odbiornikiem GPS

Po pierwsze: bardzo duży, wyraźny i czuły na dotyk ekran (przekątna 5 cali) ma pozwalać komfortowo kontrolować trasę i obserwować okolicę, po której się poruszamy. Po drugie: gwarancja sprawnego przeliczania trasy za sprawą szybkiego procesora – w wersji FreeBird 50.2 jest to Samsung S3C2451. Po trzecie: czuły, wielokanałowy odbiornik GPS, który bez względu na pogodę ma szybko lokalizować satelity GPS i znakomicie podtrzymywać sygnał.  Po czwarte: czarna, cienka obudowa oraz welurowy futerał dodatkowo mogą przekonać kogoś do nowego FreeBirda.
5-calowa, wydajna nawigacja z czułym odbiornikiem GPS

Część czysto nawigacyjną uzupełnia MapaMap Easy w wersji 6.2, z najbardziej aktualnymi mapami Polski. Aplikacja MapaMap przygotowana jest w technologii “finger friendly”, umożliwiającej obsługę nawigacji palcem – bez konieczności używania rysika.

Lark FreeBird 50.2 ma moduł nadajnika radiowego (transmiter FM), który pozwala na odtwarzanie komunikatów nawigacyjnych i muzyki przez samochodowy system audio. Funkcje multimedialne obejmują odczyt plików muzyczncyh (WMA), video (WMV), graficznych (JPG/GIF/PNG/BMP) oraz tekstowych (TXT, funkcja E-BOOK).

Najnowsza nawigacja sprzedawana jest w postaci “ready-to-go”, czyli po wyjęciu z pudełka jest gotowa do użytku – równie szybko jak tradycyjna mapa czy atlas.

Sugerowana cena detalicznej (z VAT) 449 zł. Gwarancja 24 miesiące.

Zobacz też inne nawigacje Larka w naszych testach