O grach i cyberbezpieczeństwie w radiu FAMA.

Najbliższe wydanie FAMAHARDWARE poświęcone będzie w głównej mierze tematowi bezpieczeństwa w sieci. Cyberprzestępcy wykorzystują nasz świąteczny nastrój i to właśnie wtedy odnotowuje się ich wzmożone ataki. W audycji nie zabraknie ciekawostek ze świata IT, przeglądu portali oraz zapowiedzi zbliżających się konkursów.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Audycja FAMAGAMES przez ostatnie tygodnie w dużej mierze wypełniona była recenzjami gier PC. Pojawiły się takie tytuły jak Risen, CoD: Modern Warfare 2, Tropico 3 czy Borderlands. Nie inaczej będzie w tym tygodniu, posłuchacie między innymi o Mini Ninjas i Divinity 2: Ego Draconis.

Radio FAMA ogłasza też konkursy. Napiszcie na mail [email protected], która odsłona wyścigów z serii Need For Speed najbardziej przypadła wam do gustu. Prace w dowolnej formie możecie nadsyłać do 19 grudnia włącznie. Nagroda główna: Need For Speed: Shift PC z autografami czołowych polskich graczy sceny NFS – Chrisa, lecha i smendera!

Drugi z konkursów zmusi was do wykazania się inwencją twórczą. Wystarczy napisać, co sądzicie o obecnej sytuacji w polskiej piłce? Może macie jakieś pomysły, które mogą zmienić obecny stan? (prosimy o wypowiedzi, które nie zawierają przekleństw). Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected] do 26 grudnia włącznie. Praca, która najbardziej przypadnie do gustu naszej redakcji nagrodzona zostanie grą Championship Manager 10.

Ostatni konkurs natomiast zadowoli fanów sportów motorowych. Aby zawalczyć o grę Speedway Liga wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

  1. Gdzie i w jakich godzinach czynne jest firmowe stoisko sklepu www.taniegry.pl?
  2. Kto pracował nad muzyką do gry Speedway Liga?

Maile z odpowiedziami wysyłajcie do 27 grudnia na [email protected]