Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

O grach i cyberbezpieczeństwie w radiu FAMA.

Radio FAMA

Najbliższe wydanie FAMAHARDWARE poświęcone będzie w głównej mierze tematowi bezpieczeństwa w sieci. Cyberprzestępcy wykorzystują nasz świąteczny nastrój i to właśnie wtedy odnotowuje się ich wzmożone ataki. W audycji nie zabraknie ciekawostek ze świata IT, przeglądu portali oraz zapowiedzi zbliżających się konkursów.

Audycja FAMAGAMES przez ostatnie tygodnie w dużej mierze wypełniona była recenzjami gier PC. Pojawiły się takie tytuły jak Risen, CoD: Modern Warfare 2, Tropico 3 czy Borderlands. Nie inaczej będzie w tym tygodniu, posłuchacie między innymi o Mini Ninjas i Divinity 2: Ego Draconis.

Radio FAMA ogłasza też konkursy. Napiszcie na mail [email protected], która odsłona wyścigów z serii Need For Speed najbardziej przypadła wam do gustu. Prace w dowolnej formie możecie nadsyłać do 19 grudnia włącznie. Nagroda główna: Need For Speed: Shift PC z autografami czołowych polskich graczy sceny NFS – Chrisa, lecha i smendera!

Drugi z konkursów zmusi was do wykazania się inwencją twórczą. Wystarczy napisać, co sądzicie o obecnej sytuacji w polskiej piłce? Może macie jakieś pomysły, które mogą zmienić obecny stan? (prosimy o wypowiedzi, które nie zawierają przekleństw). Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected] do 26 grudnia włącznie. Praca, która najbardziej przypadnie do gustu naszej redakcji nagrodzona zostanie grą Championship Manager 10.

Ostatni konkurs natomiast zadowoli fanów sportów motorowych. Aby zawalczyć o grę Speedway Liga wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

  1. Gdzie i w jakich godzinach czynne jest firmowe stoisko sklepu www.taniegry.pl?
  2. Kto pracował nad muzyką do gry Speedway Liga?

Maile z odpowiedziami wysyłajcie do 27 grudnia na [email protected]