Android z Onetem

Aplikacja "Onet.pl Wiadomości", która zdobyła popularność wśród polskich użytkowników iPhone, jest teraz dostępna również dla posiadaczy telefonów z systemem Android stworzonym przez Google.

Aplikacja „Onet.pl Wiadomości” umożliwia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych treści i wszystkich usług portalu. Program można pobrać bezpłatnie w sklepie Android Market dostępnym na telefonach z tym systemem.

„Onet.pl Wiadomości” zostały podzielone wg czterech podstawowych kategorii tematycznych: Wiadomości, Biznes, Sport oraz Rozrywka. Dla każdej z nich aplikacja pobiera najnowsze artykuły publikowane w portalu oraz umożliwia przeglądanie wiadomości starszych.

Sekcja Biznes została dodatkowo poszerzona o aktualne indeksy i notowania giełdowe oraz wygodny w użyciu kalkulator walutowy. Informacje sportowe są natomiast wzbogacone o dostęp do serwisu 'wyniki na żywo', w którym można śledzić toczące się w danym momencie rozgrywki w różnych dyscyplinach.

To pierwsza aplikacja Onetu dedykowana dla telefonów z Androidem. W ubiegłym roku Onet udostępnił już aplikację dla użytkowników telefonów iPhone. Program ciągle znajduje się na szczycie rankingu najchętniej pobieranych w Polsce z iTunes darmowych aplikacji w kategorii News.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.