Gwiezdne Wojny i gry komputerowe w eterze

W związku ze zbliżającym się XVIII Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 10 stycznia 2010 r. zmianie uległy emisje zbliżających się weekendowych audycji FAMAHARDWARE & FAMAGAMES.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Czas emisji FAMAHARDWARE to sobota pomiędzy godziną 15, a 16 – w niej między innymi recenzja przenośnego odtwarzacza Transcend T.sonic 850, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, przegląd portali traktujących o nowych technologiach oraz specjalny materiał poświęcony historii Internetu.

Audycja FAMAGAMES wyemitowana zostanie w sobotę pomiędzy godziną 17, a 18. Redaktorzy audycji przeniosą was w świat Gwiezdnych Wojen, a co za tym idzie czekać będzie na was streszczenie wszystkich tytułów poświęconych serii Star Wars. Nie zabraknie także klimatycznej muzyki oraz prezentacji książek i filmów produkcji Lucas Arts.

Dla przypomnienia:

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 15
  • FAMAGAMES – sobota godzina 17

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9 FM.