Historia Internetu w FAMAHARDWARE

W dzisiejszej audycji radiowej z cyklu FAMAHARDWARE nie zabraknie także konkursów, w których co ciekawe każdy będzie wygranym, nawet błędna odpowiedź gwarantuje wam nagrodę pocieszenia! Z racji, iż są to konkursy telefoniczne, redaktorzy postanowili docenić wasze trudy w postaci przełamania strachu występowania na żywo przed innymi słuchaczami.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Tymczasem w niedzielę o godzinie 16:00 cykl FAMAGAMES tradycyjnie już powraca do tematu sportów elektronicznych, tym razem posłuchacie rozmowy z Łukaszem Rożejem z portalu cybersport.pl. Głównym tematem rozmowy będzie start rozgrywek CS’a w lidze Cybersport, zapowiedź międzynarodowego turnieju CS 1.6 podczas tegorocznych finałów Cyberareny 36i6 oraz seria Cybercupów – dwudniowych turniejów w większych miastach Polski. Co ciekawe wy także będziecie mogli zadawać pytania – wysyłając je na maila [email protected], bądź pisząc na numer gg: 17262926. Najciekawsze pytania zostaną nagrodzone!

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.