Colin McRae i szkoła XXI wieku w Radiu FAMA

Czy tradycyjna biała kreda i zielona tablica odchodzi do lamusa? Czy interaktywne tablice to początek nowej ery nauczania? Na te i inne pytania redaktorom FAMHARDWARE odpowie Pan Arkadiusz Stefan, specjalista z firmy IRS. Oprócz zapowiadanej rozmowy, w audycji czekać będąca na was kolejne recenzje i konkursy. Nie zabraknie także przeglądu portali i ciekawostek ze świata nowych technologii.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Przypominamy o konkursie. Aby wziąć w nim udział wystarczy napisać na maila [email protected] – Jaki produkt w/g was zasługuje na miano najlepszego w roku 2009 (może to być myszka, klawiatura, czy nawet cyfrowa ramka, w tej kwestii pozostawiamy wam dowolność). Mail powinien wyglądać następująco: Nazwa + krótki opis sprzętu. Wśród uczestników konkursu rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki.

W FAMAGAMES mieliśmy już prezentację historii wielu gier (GTA, Gothic, czy NFS). Tym razem redaktorzy audycji pod lupę wzięli serię Colin Mcrae. Oprócz prezentacji wszystkich odsłon tej wyścigówki, wysłuchacie recenzji Colin McRae: DiRT2 oraz zawalczycie o atrakcyjne nagrody.

Przypominamy o mailowym konkursie, który polega na napisaniu w dowolnej formie (np. wiersz, opowiadanie) – Czy mieliście kiedykolwiek do czynienia z grami skierowanymi dla najmłodszych? Jeżeli tak, to z jakimi? Swoje wypowiedzi wysyłajcie na maila [email protected]. Praca, która najbardziej przypadnie do gustu redakcji FAMAGAMES, zostanie nagrodzoną grą Mini Ninjas.

Dla przypomnienia:

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16 

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.