Testy chłodzenia, technologia 32 nm i kandydat do gry roku 2010, czyli Radio FAMA znów nadaje

Jeżeli jesteście wytrawnymi słuchaczami FAMAHARDWARE to zapewne pamiętacie jeszcze porady dotyczące bezpiecznego podkręcania. W sobotnim wydaniu audycji redaktorzy podzielą się z wami wrażeniami z testów trzech różnych zestawów chłodzenia firmy Scythe. Oprócz tego poznacie kilka ciekawostek o postępie miniaturyzacji procesorów i technologii 32nm. W audycji nie zabraknie także konkursów, recenzji i przeglądów portali serwujących wam najświeższe informacje ze świata nowych technologii.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Przypominamy o konkursie:

Aby wziąć w nim udział wystarczy napisać na maila [email protected] – Jaki produkt w/g was zasługuje na miano najlepszego w roku 2009 (może to być myszka, klawiatura, czy nawet cyfrowa ramka, w tej kwestii pozostawiamy wam dowolność). Mail powinien wyglądać następująco: Nazwa + krótki opis sprzętu. Wśród uczestników konkursu rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki oraz nagroda główna w postaci myszki Revoltec W101. Konkurs trwa do 5 marca.

W niedzielę natomiast redaktorzy FAMAGAMES przeniosą was w świat gry Mass Effect 2, w której to wcielamy się w postać komandora Sheparda, walczącego o ocalenie ludzkości i całej galaktyki. Posłuchacie także o pierwszej odsłonie tego kosmicznego RPG’a oraz dowiecie się co ciekawego słychać na portalach przekazujących wam najnowsze informacje o grach.

Przypominamy o mailowym konkursie, który polega na napisaniu w dowolnej formie (np. wiersz, opowiadanie) – Czy mieliście kiedykolwiek do czynienia z grami skierowanymi dla najmłodszych? Jeżeli tak, to z jakimi? Swoje wypowiedzi wysyłajcie na maila [email protected]. Praca, która najbardziej przypadnie do gustu redakcji FAMAGAMES, zostanie nagrodzoną grą Mini Ninjas. Konkurs trwa do 6 marca.

Drugi konkurs, powiązany z recenzją gry DiRT2, polega na prawidłowej odpowiedzi na 3 proste pytania:

  1. Jak nazywają się po kolei wszystkie części cyklu Colin McRae Rally i Colin McRae DiRT?
  2. Jaka jest szata kolorystyczna witryny sklepu i antykwariatu gier komputerowych www.taniegry.pl?
  3. Jakie są (przynajmniej 3) samochody (lub pojazdy specjalne), którymi możemy się ścigać w chociaż jednej części serii gier Colin McRae Rally/Colin McRae DiRT?

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na [email protected] do 28 lutego. Wśród uczestników konkursu redaktorzy audycji FAMAGAMES rozlosują po jednej grze z serii ToCA Race Driver i Colin McRae Rally.

Dla przypomnienia:

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9 FM.