2010 FIFA World Cup South Africa – dziś polska premiera

Już dziś można kupić najnowszą część gry FIFA, zatytułowaną 2010 FIFA World Cup South Africa. Tytuł mówi sam za siebie – gra poświęcona jest tegorocznym mistrzostwom w piłkę nożną, którę odbędą się w RPA. Gra dostępna jest dla PlayStation 3, Xboksa 360 (ceny – 229 zł), PSP 149 zł) i Nintento Wii (199 zł). Gra tym razem nie będzie spolonizowana.
2010 FIFA World Cup South Africa – dziś polska premiera

Do dyspozycji mamy wszystkie 199 drużyn narodowych świata i prawdziwe, wiernie odwzorowane stadiony narodowe. Grę zaczynamy już od kwalifikacjami a kończymy oczywiście na meczu finałowym. Dostępne są jeszcze tryby Battle of the Nations, Coke Zero Story of Qualifying oraz Coke Zero Story of Finals, które odwzorowują historyczne spotkania znanych drużyn.

Uproszczono sterowanie grą, przez co mniej zaawansowani gracze mają nie poczuć się zawiedzeni, a fani symulacji mają pochwalić wygodę sterowania. Tak przynajmniej zapewnia EA Sports. Większy nacisk położono również na to, co się dzieje poza boiskiem, czyli na graficzną oprawę meczu, kibiców i tym podobne. Tradycyjnie już ścieżka dźwiękowa nowej FIFA-y to kompilacja nowych hitów znanych artystów.