Audycje FAMAHARDWARE & FAMAGAMES wracają po przerwie

Przerwa w audycjach oznacza nadrabianie zaległości w postaci większej ilości recenzji oraz konkursów, w których do wygrania będą m.in. 3 egzemplarze Kayne & Lynch oraz soundtrack z gry Wiedźmin. Co spotka was jeszcze w najbliższą sobotę i niedzielę? W sobotnim wydaniu FAMAHARDWARE będziecie mieli okazje wysłuchać min: recenzje klawiatury dla graczy – Roccat Valo oraz słuchawki Bluetooth dla biznesmenów – Icon7 VOX Touch. Nie zabraknie także kolejnego wydania kącika retro, informacji ze świata nowych technologii oraz konkursu i przeglądu portali z branży IT. To wszystko już dzisiaj o godzinie 16.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

FAMAGAMES natomiast to kolejne recenzje gier – pojawią się między innymi Battlefield: Bad Company 2 oraz Alien vs Predator. W audycji redaktorzy przedstawią wam także niepublikowane dotąd materiały z wiosennej konferencji CD Projekt, a w tym między innymi informacje o grze Two Worlds 2 oraz wywiad z właścicielem sklepu i antykwariatu gier taniegry.pl. Zapraszamy także do konkursu związanego z przedświąteczną zapowiedzią gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – więcej szczegółów w niedzielę po godzinie 16.

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.