Waking up into a nightmare...

Pierwszy dodatek do Alana Wake’a będzie dostępny za darmo

Alan Wake, zarówno w standardowej, jak i kolekcjonerskiej edycji, będzie zawierał w pudełku kod, który uprawni do pobrania z Xbox LIVE pierwszego dodatku do gry. Polscy gracze otrzymają go na płycie.

Remedy Entertainment i Microsoft nie próżnują. W czasie, gdy Alan Wake od dawna jest w tłoczniach, firmy pracują nad pierwszym rozszerzeniem do gry, które będzie dostępne w momencie jej premiery. Do każdego pudełka zostanie dołączona ulotka z kodem do Xbox LIVE, po wpisaniu którego będzie można pobrać dodatek – za darmo. Według niepotwierdzonych informacji, będzie stanowił on pomost fabularny między właściwą grą, a drugim rozszerzeniem, które ukaże się w późniejszym terminie i będzie dużo bogatsze. Polscy gracze nie będą musieli czekać na premierę usługi w naszym kraju, która ma nastąpić pod koniec roku – do gry w polskiej edycji będzie dołączona dodatkowa płytka – niestety tylko do wersji kolekcjonerskiej, która będzie kosztować 239 zł (dodatkowo otrzymamy w pudełku 144-stronnicową powieść „autorstwa” Alana Wake’a, płytkę ze ścieżką dźwiękową do gry i latarkę).

Alan Wake to gra stworzona przez Remedy Entertainment, studia odpowiedzialnego m.in. za kultowego Maksa Payne’a. Powstawała rekordową ilość czasu (6 lat), a Microsoft zapewnił twórcom olbrzymi budżet. Gra jest napisana i zoptymalizowana wyłącznie pod konsolę Xbox 360. Premierę w Polsce wyznaczono na 14 maja.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.