Weekendowe wydanie FAMAHARDWARE & FAMAGAMES

W FAMAHARDWARE druga część komunijnego poradnika, redaktorzy audycji podpowiedzą wam co kupić na komunię, bądź inną okazję, pozostając w zakresie nowych technologii. Ostatnio prezentowane były m.in. laptopy, peryferia komputerowe oraz telefony. Tym razem przyszedł czas na aparaty fotograficzne i masę innych gadżetów. Za tydzień rusza także powiązany z audycją konkurs, w którym do wygrania będą m.in. ramki cyfrowe, pady do  gier oraz inne akcesoria. Więcej szczegółów już wkrótce!
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

FAMAGAMES tradycyjnie już przenosi nas do świata gier wideo. W minionym tygodniu mogliście posłuchać o Just Cause 2 i Mount & Blade: Warband. Tym razem przyszedł czas na kilka ciekawych materiałów przygotowanych wraz z Konradem Rawińskim z firmy Cenega Poland. Nie zabraknie także kilku nowości, recenzji oraz zapowiedzi nadchodzących gier.

Przypominamy o trwających konkursach:

Redaktorzy FAMAGAMES wspólnie z taniegry.pl  zapraszają do konkursu, w  którym na trzech szczęśliwców czeka Kane & Lynch: Dead Men. Przygotowaliśmy także kilka nagród pocieszenia. Aby stać się posiadaczami wspominanej, rewelacyjnie ocenianej produkcji nominowanej do brytyjskich nagród Videogames Avards musicie wysłać na [email protected] maila z odpowiedzią na pytania: Czy w internetowej ofercie sklepu www.taniegry.pl można kupić gry Alone in the Dark 2 i Schizm? Jeśli tak, to w jakiej cenie? Na wysyłanie odpowiedzi macie czas do do południa 29 maja 2010. Koniecznie wpiszcie w temacie maila “Konkurs-Kane&Lynch”. http://radiofama.eu/czytaj_newsa_114_wygraj-3-egzemplarze-kane–lynch-dead-men.html W drugim konkursie do wygrania multimedialny zestaw zawierający muzykę i filmy związane z grą komputerową “Wiedźmin”.  Więcej szczegółów o tym konkursie znajdziecie na stronie – http://radiofama.eu/czytaj_newsa_113_wiedzminski-konkurs-muzyczny.html Dla przypomnienia:

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.