Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Weekendowe wydanie FAMAHARDWARE & FAMAGAMES

Radio FAMA

W FAMAHARDWARE druga część komunijnego poradnika, redaktorzy audycji podpowiedzą wam co kupić na komunię, bądź inną okazję, pozostając w zakresie nowych technologii. Ostatnio prezentowane były m.in. laptopy, peryferia komputerowe oraz telefony. Tym razem przyszedł czas na aparaty fotograficzne i masę innych gadżetów. Za tydzień rusza także powiązany z audycją konkurs, w którym do wygrania będą m.in. ramki cyfrowe, pady do  gier oraz inne akcesoria. Więcej szczegółów już wkrótce!

FAMAGAMES tradycyjnie już przenosi nas do świata gier wideo. W minionym tygodniu mogliście posłuchać o Just Cause 2 i Mount & Blade: Warband. Tym razem przyszedł czas na kilka ciekawych materiałów przygotowanych wraz z Konradem Rawińskim z firmy Cenega Poland. Nie zabraknie także kilku nowości, recenzji oraz zapowiedzi nadchodzących gier.

Przypominamy o trwających konkursach:

Redaktorzy FAMAGAMES wspólnie z taniegry.pl  zapraszają do konkursu, w  którym na trzech szczęśliwców czeka Kane & Lynch: Dead Men. Przygotowaliśmy także kilka nagród pocieszenia. Aby stać się posiadaczami wspominanej, rewelacyjnie ocenianej produkcji nominowanej do brytyjskich nagród Videogames Avards musicie wysłać na [email protected] maila z odpowiedzią na pytania: Czy w internetowej ofercie sklepu www.taniegry.pl można kupić gry Alone in the Dark 2 i Schizm? Jeśli tak, to w jakiej cenie? Na wysyłanie odpowiedzi macie czas do do południa 29 maja 2010. Koniecznie wpiszcie w temacie maila „Konkurs-Kane&Lynch”. http://radiofama.eu/czytaj_newsa_114_wygraj-3-egzemplarze-kane–lynch-dead-men.html W drugim konkursie do wygrania multimedialny zestaw zawierający muzykę i filmy związane z grą komputerową „Wiedźmin”.  Więcej szczegółów o tym konkursie znajdziecie na stronie – http://radiofama.eu/czytaj_newsa_113_wiedzminski-konkurs-muzyczny.html Dla przypomnienia:

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.