Wykop dostępny w App Store

Dzięki aplikacji osoby posiadające iPhone lub iPod touch będą mogły korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu Wykop.pl.
Wykop dostępny w App Store

Jak zapewniają twórcy Wykopu, dostępny w App Store program przenosi 99% funkcjonalności webowej serwisu na mobilne urządzenia Apple. Aplikacja pozwala na przeglądanie, dodawanie i komentowanie znalezisk na Wykopie. Osoby korzystające z narzędzia na iPhone będą mogły również uczestniczyć w życiu społeczności serwisu, dzięki rozbudowanym funkcjom komunikacyjnym. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu takich opcji jak dyskusje z innymi użytkownikami oraz wykopywanie i zakopywanie wykopów.

Premiera aplikacji Wykop jest zapowiedzią dalszych prac nad mobilnym dostępem do serwisu. Jak mówi Michał Białek, dyrektor operacyjny Wykop.pl, – W tym roku postawimy duży nacisk na udostępnianie i doskonalenie wersji mobilnej serwisu. Aplikacja na iPhone i iPod touch to dopiero początek tych prac – komentuje Białek,

Wykop na iPhone dostępny jest od 2 maja. Już pierwszego dnia po publikacji trafił na pierwsze miejsce w polskiej wersji App Store, jako najczęściej pobierana aplikacja.