Pierwszy smartfon działający w oparciu o nowe rozwiązanie Samsung – Wave S8500 od czerwca dostępny jest w sprzedaży

Mundial z systemem Samsung Bada

Specjalnie dla fanów piłki nożnej Samsung Electronics przygotował aplikacje, które za darmo można pobrać z serwisu Samsung Apps.

Mundial w RPA trwa w najlepsze. Każdy miłośnik piłki nożnej, który posiada telefon z systemem Bada, może teraz bezpłatnie pobrać 1Goal i Kickoff2010, a 100 tys. pierwszych użytkowników zyska szansę umieszczenia w swoich komórkowych zbiorach gry Real Football 2010.

– Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to najbardziej ekscytujące sportowe wydarzenie roku 2010 – powiedział Kanghyun Kwon, vice president Media Solutions Center, Samsung Electronics. – Oferując naszym klientom trzy nowe aplikacje powiązane tematycznie z futbolem, chcemy wspólnie z nimi przeżywać to piłkarskie święto. Nasze propozycje stanowią wyzwanie dla miłośnikowi gier i pozwalają pozostać na bieżąco z najświeższymi wiadomościami ze świata piłki nożnej. Chcielibyśmy również zachęcić użytkowników do poznania serwisu Samsung Apps – dodał.

Dzięki Real Football 2010, gracze mogą wybierać spośród 245 drużyn z 8 światowych lig. Aplikacja jest dostępna dla telefonu Wave S8500. Drugą futbolową propozycją jest 1GOAL – już teraz każdy posiadacz telefonu Wave S8500 może przyłączyć się do największych piłkarskich sław, światowych autorytetów oraz najważniejszych organizacji charytatywnych i poprzeć inicjatywę 1GOAL Education for all. Trzecią z promocyjnych propozycji Samsung Apps jest Kickoff 2010, za pośrednictwem której wszyscy fani piłki nożnej zyskują szybki dostęp do najważniejszych mundialowych informacji – wyników, statystyk i relacji z odbywających się podczas mundialu meczów.

Wszystkie trzy futbolowe aplikacje będą dostępne w 13 krajach, w tym w Polsce. Będzie można je bezpłatnie pobrać, odwiedzając sklep z aplikacjami www.samsungapps.pl Promocja potrwa do 25.06.2010.

Zobacz też: Samsung Wave: pierwsza fala systemu Bada

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.