Roczek audycji oraz FAMAHARDWARE & FAMAGAMES na wrzuta.pl i youtube.pl

“Pragniemy podziękować wszystkim słuchaczom za godziny spędzone przed komputerami i radioodbiornikami podczas słuchania FAMAHARDWARE & FAMAGAMES. Mamy nadzieję, że kolejne audycje będą obfitowały w konkursy oraz interesujące materiały. Jeżeli macie jakieś obiekcję, chcecie brać czynny udział w audycjach piszcie na [email protected], a może i wy staniecie się naszymi recenzentami
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

J. Dziękujemy także wszystkim firmom, które często nawet pomimo krótkiej znajomości zaufały nam przekazując niezliczone ilości sprzętu i gier do testów oraz na konkursy. Nie zapominamy również o portalach, bez których prawdopodobnie nikt o audycjach by się nie dowiedział. DZIĘKUJEMY!!!”

– Konrad Domański, pomysłodawca i współprowadzący.

Jeżeli weekend spędzasz na odpoczynku i nie masz zamiaru poświęcać sobotnio-niedzielnego popołudnia na słuchanie audycji FAMAHARDWARE & FAMAGAMES, redaktorzy audycji wychodząc naprzeciw potrzebom słuchaczy startują z oficjalnymi kanałami w popularnych polskich i zagranicznych serwisach służących do uploadu filmów i muzyki.

Oficjalny kanał na youtube

http://www.youtube.com/user/FAMAGAMESHARDWARE Oficjalne kanały na wrzucie

http://famagames.wrzuta.pl/, http://hardware.wrzuta.pl/ Na kanałach publikowane są wszystkie ostatnie audycje oraz oddzielne materiały jak na przykład artykuły, wywiady i recenzje.

Przykładowe materiały z minionego tygodnia: http://hardware.wrzuta.pl/audio/49UtLUyDYAZ/famahardware_17.07.2010 http://famagames.wrzuta.pl/audio/aPoP8ss2iJH/famagames_18.07.2010 http://www.youtube.com/watch?v=-Uc9mEZFkN0 Dla przypomnienia:

FAMAHARDWARE – sobota godzina 16

FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.