Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Roczek audycji oraz FAMAHARDWARE & FAMAGAMES na wrzuta.pl i youtube.pl

Radio FAMA

„Pragniemy podziękować wszystkim słuchaczom za godziny spędzone przed komputerami i radioodbiornikami podczas słuchania FAMAHARDWARE & FAMAGAMES. Mamy nadzieję, że kolejne audycje będą obfitowały w konkursy oraz interesujące materiały. Jeżeli macie jakieś obiekcję, chcecie brać czynny udział w audycjach piszcie na [email protected], a może i wy staniecie się naszymi recenzentami

J. Dziękujemy także wszystkim firmom, które często nawet pomimo krótkiej znajomości zaufały nam przekazując niezliczone ilości sprzętu i gier do testów oraz na konkursy. Nie zapominamy również o portalach, bez których prawdopodobnie nikt o audycjach by się nie dowiedział. DZIĘKUJEMY!!!”

– Konrad Domański, pomysłodawca i współprowadzący.

Jeżeli weekend spędzasz na odpoczynku i nie masz zamiaru poświęcać sobotnio-niedzielnego popołudnia na słuchanie audycji FAMAHARDWARE & FAMAGAMES, redaktorzy audycji wychodząc naprzeciw potrzebom słuchaczy startują z oficjalnymi kanałami w popularnych polskich i zagranicznych serwisach służących do uploadu filmów i muzyki.

Oficjalny kanał na youtube

http://www.youtube.com/user/FAMAGAMESHARDWARE Oficjalne kanały na wrzucie

http://famagames.wrzuta.pl/, http://hardware.wrzuta.pl/ Na kanałach publikowane są wszystkie ostatnie audycje oraz oddzielne materiały jak na przykład artykuły, wywiady i recenzje.

Przykładowe materiały z minionego tygodnia: http://hardware.wrzuta.pl/audio/49UtLUyDYAZ/famahardware_17.07.2010 http://famagames.wrzuta.pl/audio/aPoP8ss2iJH/famagames_18.07.2010 http://www.youtube.com/watch?v=-Uc9mEZFkN0 Dla przypomnienia:

FAMAHARDWARE – sobota godzina 16

FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.