Audycje FAMAHARDWARE i FAMAGAMES powracają po przerwie

Głównym tematem sobotniego wydania FAMAHARDWARE będą testy dysków 2,5 oraz 3,5 cala różnych producentów. Ponadto redaktorzy podzielą się z wami swoimi odczuciami po spotkaniu z trzema podkładkami chłodzącymi oraz klawiaturą multimedialną Revoltec. Warto wspomnieć również o rozwiązaniu konkursu, w którym do wygrania były: odtwarzacz MP3, pad do gry, oraz pendrive 8GB. Więcej szczegółów oraz nagrodzone prace pod adresem – http://radiofama.eu/czytaj_newsa_126_wykazales-sie-inwencja-tworcza-sprawdz-moze-wygrales.html Audycja FAMAGAMES przeniesie was na wirtualny plac budowy – wszystko za sprawą przepełnionej humorem recenzji Symulatora Dźwigu i Koparki. Oprócz tego pojawi się podsumowanie europejskich targów GAMESCOM. Nie zabraknie również innych ciekawostek ze świata gier.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Odbędzie się również konkurs, który powiązany jest z recenzją  gry Starcraft II – jakiś czas temu pojawiła się w audycji FAMAGAMES. Do wygrania siedem zestawów dla wszystkich fanów gry – koszulka z motywem Wings of Liberty oraz kupony konkursowe firmy Razer. Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na dwa pytania – “W którym roku światło dzienne ujrzała gra Starcraft? Kto jest producentem Starcraft II?” oraz liczyć na szczęście przy losowaniu, które odbędzie się tuż po zakończeniu konkursu, czyli 12 września. Odpowiedzi wysyłajcie na [email protected]. Sponsorem nagród jest firma LEM.

Przypominamy również o niedawno utworzonych kanałach audycji FAMAHARDWARE & FAMAGAMES: http://www.youtube.com/user/FAMAGAMESHARDWARE http://famagames.wrzuta.pl/ http://hardware.wrzuta.pl/ Dla przypomnienia:

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9FM.