Starcraft II i ciekawe gadżety do komputera w Radiu FAMA

W sobotnim wydaniu FAMAHARDWARE kilka słów o zbliżających się publikacjach oraz zabawy ręcznym… skanerem od firmy Media-Tech. W audycji posłuchacie również o ostatniej już kamerce z cyklu “Pokaż swoja twarz nieważne jaką masz” – są to testy przeróżnych webcamów, które cyklicznie pojawiały się w FAMAHARDWARE.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Z racji, iż zakończył się przysłowiowy sezon ogórkowy (tak tak, to dobry moment by zabrać się za zimowe przetwory) czas  na mega recenzje. Już w najbliższą niedzielę posłuchacie o najbardziej wyczekiwanym tytule tego roku. Redaktorzy audycji FAMAGAMES przygotowali dla was obszerną recenzję gry MAFIA II. Dowiecie się dlaczego ich zdaniem 2KCzech zmarnowało ogromny potencjał i dlaczego pomimo to ocenili grę bardzo wysoko.

Zapraszamy do udziału w konkursie, który powiązany jest z recenzją  gry Starcraft II – jakiś czas temu pojawiła się w audycji FAMAGAMES. Do wygrania siedem zestawów dla wszystkich fanów gry – koszulka z motywem Wings of Liberty oraz kupony konkursowe firmy Razer. Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na dwa pytania – “W którym roku światło dzienne ujrzała gra Starcraft? Kto jest producentem Starcraft II?” oraz liczyć na szczęście przy losowaniu, które odbędzie się tuż po zakończeniu konkursu, czyli 18 września. Odpowiedzi wysyłajcie na [email protected]. Sponsorem nagród jest firma LEM.

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9 FM.