Androidowy przegląd tygodnia #1

Androidowy przegląd tygodnia to nasz najnowszy pomysł, żeby ułatwić Wam życie, drodzy użytkownicy systemu Google’a. Co tydzień będziemy wybierać 5 ciekawych (naszym zdaniem) aplikacji, które mogą Was zainteresować. Świetnie by było, gdyby ten system działał w obie strony, także jeśli używasz aplikacji, która Twoim zdaniem jest świetna i powoli odkrywasz, że nie potrafisz bez niej żyć – napisz coś o niej w komentarzach. Z góry dziękujemy.
Androidowy przegląd tygodnia #1

Tweetdeck

Tweetdeck

Tweetdeck

cena: bezpłatny
W tej chwili, moim zdaniem, najlepszy klient “społecznościówek” dla Androida. Bardzo przejrzysty i świetne zaprojektowany interfejs, opcja odświeżania kont nawet co 3 minuty, opcja obsługi multikont z tego samego serwisu i wiele innych udogodnień. Aplikacja wyszła z fazy testowej w tym tygodniu i jest coraz częściej pobieranym programem z Android Market. 
Speedgauge

Speed gauge

Speed Gauge

cena: bezpłatny (zawiera reklamy) / 4,40zł (bez reklam)
Prędkościomierz, korzystający z modułu GPS wbudowanego w telefon. Na pewno przyda się rowerzystom, dociekliwym pasażerom komunikacji miejskiej lub kierowcom, którzy na przykład mogą pomarzyć o luksusie jakim jest podświetlana deska rozdzielcza (tj. autorowi)
Transdroid

Transdroid

Transdroid

cena: bezpłatny
“Pilot” do torrentów. Aktualnie program współpracuje z następującymi klientami: uTorrent, Transmission, rTorrent, Vuze, Deluge, KTorrent, Tfb4rt, qBittorent, etc. Obsługuje linki typu magnet, nowe torrenty można dodawać za pomocą URL’i, kodów kreskowych, RSS’ów lub zintegrowanej wyszukiwarki. Fajna zabawka, jeśli ktoś często korzysta z torrentów.
Tuner gStrings

Tuner gStrings

Tuner gStrings 

cena: bezpłatny / 3,91zł (dokładniejszy stroik, większa moc obliczeniowa)
Elektroniczny stroik na telefon. Bardzo wygodna rzecz (szkoda, że telefony mają w standardzie tylko 3,5mm gniazda jack), szczególnie jeśli jeszcze nie masz tak wyrobionego słuchu, żeby kompletnie obejść się bez stroika. Telefon zazwyczaj nosimy przy sobie, więc może się też przydać jeśli zapomniałeś/aś stroika na próbę/koncert/ognisko
Transportodroid

Transportoid

Transportoid

cena: bezpłatny
Rozkład jazdy komunikacji miejskiej dla Warszawy, Krakowa, Wrocławia i 25+ innych miast – użytkownicy również mogą dodawać swoje rozkłady. Aplikacja działa offline, prezentuje dane w przejrzysty i wygodny do odczytania sposób. Autor aplikacji – Tomasz Zieliński wykonał kawał dobrej roboty, gorąco polecamy Trasnportoida