Grudzień przyniesie nam trzy gorące premiery filmowe

Mr. Nobody
Grudzień przyniesie nam trzy gorące premiery filmowe

Tytułowy Pan Nikt ma 120 lat i jest ostatnim śmiertelnikiem na Ziemi, ponieważ medyczny postęp sprawił, że ludzie zyskali nieśmiertelność.  Bohater stara się przywołać wydarzenia z własnej przeszłości, ale czy może być pewny, że w ogóle miały one miejsce? I że rzeczywiście istnieje? Belg Jaco Van Dormael, autor świetnego “Ośmego dnia”, serwuje nam efektowną opowieść przypominającą po troszę “Matrixa”, po troszę “Incepcję” i… “Zakochanego bez pamięci”. Widowisko dla tych, którzy lubią w kinie rebusy intelektualne.

Tron: Dziedzictwo

Sequel filmu z 1982 roku, rozgrywający się w świecie programów i gier. Główni bohaterowi to ojciec i syn, którzy przemierzają cyberprzestrzeń – fascynującą, lecz niebezpieczną. Film imponuje efektami specjalnymi, a jednocześnie proponuje dość klasyczną, przygodową opowieść.

Miasto złodziei

Parę lat temu chyba nikt się nie spodziewał, że Ben Affleck ze średniego aktora przeistoczy się w całkiem dobrego reżysera. Najpierw z powodzeniem zrealizował “Gdzie jesteś Amando”, a teraz “Miasto złodziei”, które podbiło amerykańskie kina. To dramat kryminalny o bezwzględnym przestępcy, który nie ugnie się przed niczym. Oczywiście aż do czasu, kiedy wpadnie w sidła pięknej kobiety. W rolach głównych obok Afflecka zobaczymy Rebecę Hall (Vicky Cristina Barcelona).

Czytaj więcej na:

Więcej:gryrozrywka