Moc recenzji gier w Radio FAMA

Wszystko za sprawą napiętego wrześniowo/październikowego planu wydawniczego i produkcji, którymi w ostatnim czasie zajęli się redaktorzy audycji. Posłuchacie między innymi o Dead Rising 2, Darksiders oraz o wersji beta Football Manager 11. W audycji pojawi się również obszerna recenzja gry FIFA 11 i wywiad z Maćkiem Baranowskim z polskiego oddziału EA.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

W minionym tygodniu wystartował także konkurs, dzięki któremu macie szansę powiększyć swoją grową kolekcję o Drakensang: The River of Time. Tym razem redaktorzy postawili przed wami nie lada wyzwanie. Aby włączyć się do walki o 3 egzemplarze gry należy wymyśleć i opisać pojedynczego questa (przygodę), bądź ciekawą historię powiązaną z przedstawionym w Drakensang światem Aventurii. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście wykazali się wyjątkową inwencją twórczą i wymyślili wstęp do fabuły dobrze zapowiadającego się RPG-a. Swoje prace możecie wysyłać do 6 listopada włącznie. Sponsorem konkursu jest firma Techland.

Przypominamy o kanałach audycji FAMAHARDWARE & FAMAGAMES na wrzucie i youtube: http://www.youtube.com/user/FAMAGAMESHARDWARE http://famagames.wrzuta.pl/ http://hardware.wrzuta.pl/ Dla przypomnienia:

FAMAHARDWARE – sobota godzina 16

FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.