Targi ON/OFF w oczach redaktorów radia FAMA

Jak co tydzień sobotnio-niedzielne popołudnie na antenie Radia FAMA Sochaczew opanują recenzje, testy i ciekawostki ze świata gier i nowych technologii. W audycji FAMAHARDWARE, już dzisiaj o godzinie 16:00, posłuchacie między innymi o dysku WD My Book 3.0 oraz targach elektroniki użytkowej i gier video – ON/OFF. W niedzielnej audycji (również o 16:00) FAMAGAMES natomiast, redaktorzy postarają się nadrobić zaległe i przełożone recenzje, w tym gry Darksiders.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

NIe zabraknie również konkursu, dzięki któremu macie szansę powiększyć swoją kolekcję gier o Drakensang: The River of Time. Tym razem redaktorzy postawili przed wami nie lada wyzwanie. Aby włączyć się do walki o 3 egzemplarze gry należy wymyślić i opisać pojedynczego questa (przygodę), bądź ciekawą historię powiązaną z przedstawionym w Drakensang światem Aventurii. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście wykazali się wyjątkową inwencją twórczą i wymyślili wstęp do fabuły dobrze zapowiadającego się RPG-a. Swoje prace możecie wysyłać na maila [email protected] do 6 listopada włącznie. Sponsorem konkursu jest firma Techland.

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.