Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Targi ON/OFF w oczach redaktorów radia FAMA

Rozrywka

Jak co tydzień sobotnio-niedzielne popołudnie na antenie Radia FAMA Sochaczew opanują recenzje, testy i ciekawostki ze świata gier i nowych technologii. W audycji FAMAHARDWARE, już dzisiaj o godzinie 16:00, posłuchacie między innymi o dysku WD My Book 3.0 oraz targach elektroniki użytkowej i gier video – ON/OFF. W niedzielnej audycji (również o 16:00) FAMAGAMES natomiast, redaktorzy postarają się nadrobić zaległe i przełożone recenzje, w tym gry Darksiders.

NIe zabraknie również konkursu, dzięki któremu macie szansę powiększyć swoją kolekcję gier o Drakensang: The River of Time. Tym razem redaktorzy postawili przed wami nie lada wyzwanie. Aby włączyć się do walki o 3 egzemplarze gry należy wymyślić i opisać pojedynczego questa (przygodę), bądź ciekawą historię powiązaną z przedstawionym w Drakensang światem Aventurii. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście wykazali się wyjątkową inwencją twórczą i wymyślili wstęp do fabuły dobrze zapowiadającego się RPG-a. Swoje prace możecie wysyłać na maila [email protected] do 6 listopada włącznie. Sponsorem konkursu jest firma Techland.

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.