Małaszyński, Dowbor, Zelt, Rock i Majchrzak i inni grają w FIFĘ 11

“Zawodowi” gracze
Małaszyński, Dowbor, Zelt, Rock i Majchrzak i inni grają w FIFĘ 11

Na spotkaniu nie zabrakło fanatyków FIFY – Wojtka Łozowskiego z zespołu Afromental oraz Maćka Dowbora. Ci faceci nie mają sobie równych na wirtualnym boisku! Maciek próbował różnych trików, by pokonać Łoza: wykonywał nieszablonowe podania w prostopadłe w stylu Kaki, drybling a’la Iniesta oraz podania z dystansu niczym Rooney. Łozo nie poddawał się i próbował zdeprecjonować przeciwnika. Grał najlepszymi na świecie piłkarzami, ustawił zaśpiewy stadionowe oraz spektakularne “cieszynki” za każdym razem, gdy strzelił gola. To się nazywa pojedynek mistrzów!

Nowy zawodnik w drużynie gwiazd

Podczas spotkania odbyło się przedstawienie nowego gracza – Pawła Małaszyńskiego. To wielki fan gier komputerowych. Gra sam lub ze swoim synem. “Odkąd pamiętam lubiłem wirtualną rozrywkę. Gdy byłem mały uwielbiałem automaty. Potem zaczął się szał na gry komputerowe i od tamtej pory śledzę wszystkie nowinki! FIFA 11 doskonale odzwierciedla rzeczywistość – ostatnio oszalałem na jej punkcie!” Pawła trudno było oderwać od konsoli.

FIFA 11 doceniona

Nowe zalety FIFY doceniły również inne gwiazdy: Rock, Zelt, Majchrzak, Andersz i inni. “To fantastyczne! Gra jest tak realna, że wzbudza ogromne emocje, niczym mecz na prawdziwym boisku!” – zachwyciła się Ania Bosak. Damian Aleksander zapewnił, że FIFA inspiruje do tego, by spróbować swoich sił na prawdziwym boisku. “Futbol nigdy mnie nie pociągał, ale od kiedy zdobywam gole w FIFIE, mam ochotę zagrać w nogę w realu”. Jednakże sezon właśnie się kończy, dlatego gwiazdy zapewniły, ze na czas zimy będą trenować w zaciszu własnych domów.

Premiera FIFY 11 odbyła się 1 października. Gra dostępna jest na platformy: PLAYSTATION 3, Xbox 360, PLAYSTATION 2, PC, Nintendo DS, Wii, iPhone, PSP. Zachęcamy do wirtualnych treningów!