Małaszyński, Dowbor, Zelt, Rock i Majchrzak i inni grają w FIFĘ 11

Małaszyński, Dowbor, Rock, Zelt, Bosak, Majchrzak, Łozowski, Andersz i Robakiewicz – wszyscy pojawili się w czwartek 28 października na spotkaniu w siedzibie Electronic Arts. Według nich jest co najmniej 11 powodów na to, by pograć w FIFĘ. Oto niektóre z nich.

„Zawodowi” gracze

Na spotkaniu nie zabrakło fanatyków FIFY – Wojtka Łozowskiego z zespołu Afromental oraz Maćka Dowbora. Ci faceci nie mają sobie równych na wirtualnym boisku! Maciek próbował różnych trików, by pokonać Łoza: wykonywał nieszablonowe podania w prostopadłe w stylu Kaki, drybling a’la Iniesta oraz podania z dystansu niczym Rooney. Łozo nie poddawał się i próbował zdeprecjonować przeciwnika. Grał najlepszymi na świecie piłkarzami, ustawił zaśpiewy stadionowe oraz spektakularne „cieszynki” za każdym razem, gdy strzelił gola. To się nazywa pojedynek mistrzów!

Nowy zawodnik w drużynie gwiazd

Podczas spotkania odbyło się przedstawienie nowego gracza – Pawła Małaszyńskiego. To wielki fan gier komputerowych. Gra sam lub ze swoim synem. „Odkąd pamiętam lubiłem wirtualną rozrywkę. Gdy byłem mały uwielbiałem automaty. Potem zaczął się szał na gry komputerowe i od tamtej pory śledzę wszystkie nowinki! FIFA 11 doskonale odzwierciedla rzeczywistość – ostatnio oszalałem na jej punkcie!” Pawła trudno było oderwać od konsoli.

FIFA 11 doceniona

Nowe zalety FIFY doceniły również inne gwiazdy: Rock, Zelt, Majchrzak, Andersz i inni. „To fantastyczne! Gra jest tak realna, że wzbudza ogromne emocje, niczym mecz na prawdziwym boisku!” – zachwyciła się Ania Bosak. Damian Aleksander zapewnił, że FIFA inspiruje do tego, by spróbować swoich sił na prawdziwym boisku. „Futbol nigdy mnie nie pociągał, ale od kiedy zdobywam gole w FIFIE, mam ochotę zagrać w nogę w realu”. Jednakże sezon właśnie się kończy, dlatego gwiazdy zapewniły, ze na czas zimy będą trenować w zaciszu własnych domów.

Premiera FIFY 11 odbyła się 1 października. Gra dostępna jest na platformy: PLAYSTATION 3, Xbox 360, PLAYSTATION 2, PC, Nintendo DS, Wii, iPhone, PSP. Zachęcamy do wirtualnych treningów!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.