Przedświąteczny weekend pełen prezentów w radiu FAMA

Sobotnie wydanie FAMAHARDWARE to kolejne wydanie z cyklu ASUS – mowa będzie więc o notebooku U35JC. Pojawią się również głośniki przestrzenne Logitech 5.1 Z506. Niedzielne FAMAGAMES natomiast, to w dużej mierze spotkanie z polskimi produkcjami – ostatnie hity znad Wisły, czyli znakomite RPG od Reality Pump – Two Worlds II i ekstremalne ściganie quadami z mocną muzyką z rodowodem Techlandu – nail’d. Na koniec tematyka zimnej wojny w… zimne wieczory, czyli recenzja Call of Duty Black OPS.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Świąteczno-noworoczny cykl konkursów jest wspomagany przez fundatorów nagród, takich jak Gigabyte, ASUS, Media-Tech, Transcend, Sapphire, CD Projekt, sklep taniegry.pl i Techland. Do wygrania najnowsze i pochodzące z kolekcji klasyki gry, pendrive’y, podkładki, termosy, myszki, torby, gadżety i jeszcze więcej…

O nagrody możecie walczyć w dwojaki sposób. Wysyłając e-maile o temacie: “KONKURS Święta i Nowy Rok” na [email protected] Co musi być jego treścią? Opis tego co chcielibyście dostać na Gwiazdkę gdybyście tuż przed Bożym Narodzeniem spotkali Świętego Mikołaja – jest jednak mały haczyk, musicie trzymać się tematyki gier i nowych technologii.

Druga możliwość to słuchanie audycji na żywo – dzwonicie i swoją odpowiedzieć podajecie na antenie Radia FAMA. Na wasze odpowiedzi czekamy do 8 stycznia, do tego czasu w każdy weekend macie szanse wygrać atrakcyjne nagrody!

Dla przypomnienia: FAMAHARDWARE – sobota godzina 16; FAMAGAMES – niedziela godzina 16.

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.