Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Przedświąteczny weekend pełen prezentów w radiu FAMA

Rozrywka

Sobotnie wydanie FAMAHARDWARE to kolejne wydanie z cyklu ASUS – mowa będzie więc o notebooku U35JC. Pojawią się również głośniki przestrzenne Logitech 5.1 Z506. Niedzielne FAMAGAMES natomiast, to w dużej mierze spotkanie z polskimi produkcjami – ostatnie hity znad Wisły, czyli znakomite RPG od Reality Pump – Two Worlds II i ekstremalne ściganie quadami z mocną muzyką z rodowodem Techlandu – nail’d. Na koniec tematyka zimnej wojny w… zimne wieczory, czyli recenzja Call of Duty Black OPS.

Świąteczno-noworoczny cykl konkursów jest wspomagany przez fundatorów nagród, takich jak Gigabyte, ASUS, Media-Tech, Transcend, Sapphire, CD Projekt, sklep taniegry.pl i Techland. Do wygrania najnowsze i pochodzące z kolekcji klasyki gry, pendrive’y, podkładki, termosy, myszki, torby, gadżety i jeszcze więcej…

O nagrody możecie walczyć w dwojaki sposób. Wysyłając e-maile o temacie: „KONKURS Święta i Nowy Rok” na [email protected] Co musi być jego treścią? Opis tego co chcielibyście dostać na Gwiazdkę gdybyście tuż przed Bożym Narodzeniem spotkali Świętego Mikołaja – jest jednak mały haczyk, musicie trzymać się tematyki gier i nowych technologii.

Druga możliwość to słuchanie audycji na żywo – dzwonicie i swoją odpowiedzieć podajecie na antenie Radia FAMA. Na wasze odpowiedzi czekamy do 8 stycznia, do tego czasu w każdy weekend macie szanse wygrać atrakcyjne nagrody!

Dla przypomnienia: FAMAHARDWARE – sobota godzina 16; FAMAGAMES – niedziela godzina 16.

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.