Świąteczne wydanie FAMAHARDWARE & FAMAGAMES

W sobotę wielki test pamięci przenośnych od firm takich jak Verbatim, Kingston i Gooddrive. Niedziela natomiast to recenzje gier Create i Symulator Demolki.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Świąteczno-noworoczny cykl konkursów jest wspomagany przez fundatorów nagród, takich jak Gigabyte, ASUS, Media-Tech, Transcend, Sapphire, CD Projekt, sklep taniegry.pl i Techland. Do wygrania najnowsze i pochodzące z kolekcji klasyki gry, pendrive’y, podkładki, termosy, myszki, torby, gadżety i jeszcze więcej…

O nagrody możecie walczyć w dwojaki sposób. Wysyłając e-maile o temacie: “KONKURS Święta i Nowy Rok” na [email protected]. Co musi być jego treścią? Opis tego co chcielibyście dostać na Gwiazdkę gdybyście tuż przed Bożym Narodzeniem spotkali Świętego Mikołaja – jest jednak mały haczyk, musicie trzymać się tematyki gier i nowych technologii.

Druga możliwość to słuchanie audycji na żywo – dzwonicie i swoją odpowiedzieć podajecie na antenie Radia FAMA. Na wasze odpowiedzi czekamy do 8 stycznia, do tego czasu w każdy weekend macie szanse wygrać atrakcyjne nagrody!

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.