Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na Symbiana #10

Zobacz ściśle fajne dla Symbiana o numerze: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9
Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana już po raz trzynasty
Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana już po raz trzynasty

A teraz dzisiejsza porcja:

AXN TV PL

Cena: bezpłatny

Z pewnością doskonale znacie kanał telewizyjny AXN, na którym wyświetlane są najlepsze seriale sensacyjne. Aplikacja AXN TV PL to nic innego, jak mobilna wersja kanału telewizyjnego, pozwalająca oglądać takie seriale, jak “Układy” czy “Wołanie o pomoc” w  naprawdę dobrej rozdzielczości. Dostępne są także inne programy, takie jak AXN Zoom czy Starnews. A wszystko to w pełnym metrażu i całkiem za darmo. Aplikacja oczywiście wymaga połączenia z Internetem.

LeCountDown

Cena: bezpłatny

Być może sylwester dopiero przed nami i to dopiero za 9 miesięcy, a właśnie wtedy aplikacja LeCountDown przyda się najbardziej, ale są również inne sytuacje, kiedy dokładne odliczanie czasu będzie potrzebne, jak chociażby gotowanie jajek na miękko.

Angle Meter Touch

Cena: bezpłatny

Ach ta matematyka. Ile razy zdarzyło się wam zapomnieć kątomierza akurat wtedy, kiedy był potrzebny? Nigdy więcej! Teraz od mierzenia kątów masz telefon i aplikację Angle Meter Touch. Wyniki są wyświetlane zarówno w formie analogowej, jak i cyfrowej, a za pomocą przycisku reset można ustawić punkt odniesienia. Co prawda na kartce papieru ciężko będzie nam zmierzyć kąty, ale w każdej innej sytuacji – owszem.

Penguin Throw

Cena: bezpłatny

Nie było ci dane nigdy grać w baseball? Nic straconego. Dzięki grze Penguin Throw będziesz mógł trochę poodbijać. Zamiast kija masz jednak do dyspozycji maczugę, a zamiast piłek, uderzać będziesz… pingwiny. Czy wspomniałem już, że wcielisz się w rolę Yeti? No to już, do roboty! Zabawa gwarantowana.

Mine Sweeper Touch

Cena: bezpłatny

Pod tą dość zawiłą nazwą kryje się chyba jedna z najbardziej znanych gierek wszystkim posiadaczom systemów Windows – saper. Aplikacja Mine Sweeper jest zoptymalizowana pod ekrany dotykowe i polega na oczyszczeniu pola minowego w taki sposób, aby żadnej ukrytej miny nie zdetonować. Dostępne są trzy poziomy trudności – z 10, 15 lub 20 minami.