Ściśle fajne: najlepsze aplikacje na Androida #24

Gdybyście ominęli któryś z poprzednich odcinków:

PRO HDR Camera
PRO HDR Camera

PRO HDR Camera 

cena: 5,62zł

pobierz z Android Market

Aplikacja została stworzona przez zespół programistów, który jest odpowiedzialny za stworzenie aplikacji wykonującej zdjęcia HDR dla systemu Apple’a – iOS’a. Nie jest to „oszukany tryb” HDR, którym może poszczycić się już parę aplikacji w Android Market i który polega na dość mocnej cyfrowej obróbce tylko jednego wykonanego zdjęcia. Program nie kosztuje fortuny, a nadchodzące miesiące będą obfitować w dobre warunki do wykonywania zdjęć tą techniką. Polecam.

Interrupt Trial
Interrupt Trial

Interrupt Trial

cena: bezpłatny

Kolejna aplikacja dla rowerzystów, biegaczy, nordic-walkerów i innych, aktywnych ludzi. Odcięcie się od świata, za pomocą dousznych słuchawek i ulubionych muzyków jest czasem tak samo kuszące jak ryzykowne – na przykład podczas jazdy rowerem po ulicy. Zamiast, jak dotychczas wyjmować jedną słuchawkę z uszu i zadowalać się trybem mono, aplikacja Interrupt Trial monitoruje poziom otaczającego nas hałasu i, zgodnie z ustawieniami użytkownika, ścisza dźwięki dobiegające z słuchawek na tyle, abyście nie mieli problemu z usłyszeniem nadjeżdżającego SUV-a z tyłu. 

PowerAmp Widgets
PowerAmp Widgets

PowerAMP Standard Widget Pack 

cena: bezpłatny

Ostatnia aktualizacja PowerAMPa umożliwia przeniesienie odtwarzacza na kartę SD. Co za tym idzie, widżety przestały działać (szczerze pisząc, to Google powinno coś z tym zrobić) i… no nie działały po prostu. Ale od czego jest niezależny twórca PowerAMPa – pomyślał o użytkownikach swojego programu i wydał wszystkie dostępne widżety jako osobną aplikację. Nie dziękujcie.

Tap Tap Revenge
Tap Tap Revenge

Tap Tap Revenge 4 

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Przyjemny klon Guitar Hero. Gra polega na wciskaniu odpowiednich miejsc na ekranie, zgodnie z rytmem słuchanej muzyki. Tryb arcade pozwala na granie przy „swojej kolekcji”, do tego gra oferuje oczywiście darmową muzykę do ściągnięcia, żebyście mieli na czym ćwiczyć. Jeśli komuś zależy na rywalizacji w takiej grze jak Tap Tap Revenge 4, to nie powinien czuć się zawiedziony – międzynarodowe rankingi graczy, „pola bitew” na żywo, skomplikowana punktacja. Krótko mówiąc, jest wszystko co potrzebne.

Angry Birds Rio
Angry Birds Rio

Angry Birds Rio 

cena: bezpłatny

Nie wiem czy wiecie – niedługo swoją premierę będzie miał film o przygodach Angry Birdsów. Tak właśnie, film. Z tej okazji powstało Angry Birds Rio, gdzie dwójka głównych bohaterów-ptaków (Blu i Jewel) przeżyje wspaniałe przygody (polegające na wystrzeliwaniu się i niszczeniu piramidalnych konstrukcji), które podobno są zgodne z fabułą nadchodzącej superprodukcji. Nic tylko ściągać – w końcu jest za darmo.