Ściśle fajne: najlepsze aplikacje na Androida #27

cena: bezpłatny
Ściśle fajne: najlepsze aplikacje na Androida #27


Google Docs

pobierz z Android Market

Dla wszystkich, którzy korzystają z Google Docs mam bardzo dobrą wiadomość. Google w końcu stworzyło oficjalną aplikację dla swoich dokumentów w chmurze. Jak na mobilną aplikację, Google Docs daje całkiem spore możliwości jeśli chodzi o edycję, udostępnianie, tworzenie i segregowanie swoich dokumentów.

AutoCAD WS

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Mobilna wersja AutoCAD’a została stworzona dla… tutaj mam pewien problem. Nie wiem czy jakikolwiek ekran jakiegokolwiek urządzenia mobilnego nadaje się do pracy z tym oprogramowaniem, ale skoro powstała, to widocznie było na nią zapotrzebowanie. Jeśli pracujecie z AutoCADem to posiadanie tej aplikacji w swoim telefonie, w razie potrzeby naniesienia szybkich poprawek wydaje się być całkiem niezłym pomysłem.

AG Gazety Free

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Wszystkie gazety, a co za tym idzie – wydarzenia, zebrane w jednej mobilnej aplikacji. Świetny pomysł, polskie wykonanie, czego chcieć więcej? Dzięki aplikacji możecie sprawdzać na bieżąco takie tytuły jak: Gazeta Wyborcza, Gazeta prawna, Igol, Dziennik, Puls Biznezu, Bankier, Focus,Newsweek Polska, WawCity, Glasgow24, Polski Express, Kariera, Polityka,Trybuna, Goniec Polski i tak dalej. Pełna lista to ponad 100 gazet.

Gotujemy

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

Aplikacja “Gotujemy” to kieszonkowa księga kucharska zawierająca ogromną ilość najprzeróżniejszych przepisów, których liczba będzie rosła z miesiąca na miesiąc. Wszystkie dane są przypisane do appki, dzięki czemu jest bardzo szybka i można z niej korzystać w trybie offline. Jeśli ktoś tak jak ja, nie czuje się mistrzem w kuchni, to każdy wspomagacz gotowania zasługuje na sprawdzenie. Szczególnie tak dobry jak Gotujemy.

Pinball Classic

cena: bezpłatny

pobierz z Android Market

I na koniec klasyka gatunku, czyli Pinball. Ta wersja popularnej gry, znanej jeszcze z automatów wyróżnia się bardzo ładną szatą graficzną i świetną (jak na darmową grę dla smartfonów) fizyką.

Gdybyście ominęli któryś z poprzednich odcinków: