Sony Ericsson strzela gola! FIFA 12 już na platformie Android

Umowa dotyczy wprowadzenia tak długo wyczekiwanej gry EA SPORTS FIFA 12 w wersji na Android. Ten numer 1 wśród gier sportowych, przystosowany do potrzeb pierwszego na świecie smartfona na licencji PlayStation – Xperia PLAY, będzie dostępny globalnie jeszcze w sezonie wakacyjnym.
Sony Ericsson strzela gola! FIFA 12 już na platformie Android
FIFA 12 (na zdjęciu wersja na konsolę Xbox 360)

FIFA 12 (na zdjęciu wersja na konsolę Xbox 360)

Dzięki ulepszonemu scenariuszowi, autentycznym komentarzom, aktualnym składom drużyn z pierwszych lig światowych i nowym systemom odgrywania powtórek akcji, FIFA 12 dla Xperia PLAY ma dać nam dużą ilość frajdy. Specjalne przetworzenie grafiki, zoptymalizowane złącze pamięci oraz animacja 60fps dla Xperia PLAY to kolejne zalety gry. Efekt wzmacniają również dodane komentarze i odgłosy widowni.

“FIFA 12 bez wątpienia stanie się jedną z najpopularniejszych gier w tym roku, a użytkownicy Xperia PLAY będą mieli szansę cieszyć się nią wcześniej niż inni użytkownicy Androida,”

powiedział Dominic Neil-Dwyer, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku Sony Ericsson. ”

Nieustannie dodajemy do naszego portfolio najpopularniejsze gry na Xperia PLAY. FIFA 12 to kolejna gra, która idealnie pasuje do naszego smartfona i dostarcza najwyższej jakości rozrywkę dostępną na Androidzie.”