Audycje komputerowe wracają na antenę Radia FAMA Sochaczew

Po kilkumiesięcznej przerwie program powraca pod nową nazwą i czasem emisji – zapraszamy do słuchania audycji FAMA IT & GAMES w każdy piątek po godzinie 18 w Radiu FAMA Sochaczew na 94,9FM oraz www.radiofama.eu.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Radio FAMA

Radio FAMA

Głównym tematem piątkowego wydania FAMA IT & GAMES będzie wywiad z jedną z najdłużej działających osób w polskiej branży gier wideo – obecnym prezesem firmy IQ Publishing – Tomaszem Mazurem.

Ponadto w audycji test tabletu HTC Flyer – 7-calowego kombajnu na Androidzie, recenzja najnowszej gry w cyberpunkowych klimatach – Deus Ex: Human Revolution.

Przypominamy o organizowanym wspólnie z firmą Techland, trwającym od tygodnia, konkursie Emergency 2012. Czekają na was dwa pudełkowe wydania tej gry.

Wystarczy, że podacie przynajmniej trzy tytuły gier z serii Emergency. Odpowiedzi wysyłajcie na adres e-mailowy: [email protected], wpisując w temacie wiadomości “Konkurs Emergency 2012”. Macie czas do czwartku 15 września.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w audycji FAMA IT & GAMES na antenie Radia FAMA Sochaczew w piątek 17 września po godzinie 18.

Dla przypomnienia:

FAMA IT & GAMES – piątek, godzina 18

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9FM.