Audycje komputerowe wracają na antenę Radia FAMA Sochaczew

Najbliższy weekend przyniesie wszystkim słuchaczom FAMAHARDWARE & FAMAGAMES możliwość zetknięcia się z odświeżoną formą audycji.
Radio FAMA

Radio FAMA

Po kilkumiesięcznej przerwie program powraca pod nową nazwą i czasem emisji – zapraszamy do słuchania audycji FAMA IT & GAMES w każdy piątek po godzinie 18 w Radiu FAMA Sochaczew na 94,9FM oraz www.radiofama.eu.

Głównym tematem piątkowego wydania FAMA IT & GAMES będzie wywiad z jedną z najdłużej działających osób w polskiej branży gier wideo – obecnym prezesem firmy IQ Publishing – Tomaszem Mazurem.

Ponadto w audycji test tabletu HTC Flyer – 7-calowego kombajnu na Androidzie, recenzja najnowszej gry w cyberpunkowych klimatach – Deus Ex: Human Revolution.

Przypominamy o organizowanym wspólnie z firmą Techland, trwającym od tygodnia, konkursie Emergency 2012. Czekają na was dwa pudełkowe wydania tej gry.

Wystarczy, że podacie przynajmniej trzy tytuły gier z serii Emergency. Odpowiedzi wysyłajcie na adres e-mailowy: [email protected], wpisując w temacie wiadomości „Konkurs Emergency 2012”. Macie czas do czwartku 15 września.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w audycji FAMA IT & GAMES na antenie Radia FAMA Sochaczew w piątek 17 września po godzinie 18.

Dla przypomnienia:

FAMA IT & GAMES – piątek, godzina 18

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9FM.

0
Źródło: Radio FAMA
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.