Deus Ex: Bunt Ludzkości i frustracja graczy

Deus Ex: Bunt Ludzkości i frustracja graczy

Fora internetowe wręcz wrą od postów, w których zdenerwowani posiadacze Deus Ex: Bunt Ludzkości żalą się i szukają metody rozwiązania dosyć poważnego problemu, z którym boryka się ów znakomity tytuł.

Przyjemność z rozgrywki jest bowiem mocno obniżona poprzez liczne “zacięcia”, porównywane często do “kalekiej” płynności. Wiele osób liczyło na czerpanie niesamowitych doznań z rozgrywki a spotkało się frustrującym problemem nagłej utraty ilości FPSów. W skrajnych przypadkach dochodzi nawet podobno do całkowitego “zamrożenia” ekranu. Po zbadaniu problemu okazuje się, że fakt ten dotyczy wielu platform oraz rożnego typu kart graficznych. Najczęściej te niemiłe doznania spotkają nas przy doczytywaniu kolejnej lokacji, podczas przybliżania broni oraz biegu naszego bohatera.

Niektóre z opisanych problemów możemy zobaczyć na poniższym materiale:

Bezsilni Gracze sami podejmowali próby tworzenia patch’a, jednak nie przyniosło to żadnych rezultatów. Można podejrzewać, iż kwestia problemów nie wynika ze strony konfiguracji urządzeń, lecz źródło tkwi w samym kodzie gry. Eidos poinformował, że pracuje obecnie nad jak najszybszym stworzeniem odpowiedniej łatki. Jednakże termin jej wypuszczenia nie został jeszcze podany oficjalnie. Jak zapewnia studio, poprawka musi bowiem przejść najpierw odpowiednie testy, żeby nie wprowadzić innych zakłóceń podczas rozgrywki.

Powstała już elektroniczna petycja skierowana do Eidos-Montreal z żądaniem zwrotu pieniędzy za zakup uszkodzonej gry i zebrano pod nią już 200.000 podpisów.

Poczekajmy na rozwój sytuacji, jednakże w chwili obecnej nie wygląda ona wesoło, gdyż Eidos naprawdę rozwścieczyło Graczy, co może poważnie nadszarpnąć opinię firmy, a jak wiadomo to jednak nasze jest ostatecznym podsumowaniem pracy zespołów tworzących gry.

Przeczytaj również: Uwe Boll jest producentem kolejnego filmu na podstawie gry. Tym razem wykona wyrok na Zombie Massacre na Gambler.pl

Więcej:gryrozrywka