Rozpoczęły się beta testy Diablo 3

Rozpoczęły się beta testy Diablo 3

Oczywiście liczba “wybrańców” konsekwentnie rośnie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyście także i Wy spróbowali swoich sił, wypełniając stosowny formularz w tej sprawie. Jest to bowiem świetna okazja, aby móc wypróbować nowe dzieło Blizzarda jeszcze przed oficjalną premierą. Beta testy pozwolą nam zaś na zapoznanie się z częścią pierwszego aktu oraz sprawdzanie jak prezentuje się zabawa w ciele jednej z pięciu dostępnych klas – Barbarzyńcy, Witch Doctor’a, Mnicha, Łowcy Demonów lub Kreatora. Grać będziemy zaś albo samotnie, albo w zaimplementowanym przez twórców trybie kooperacji. Przed wysłaniem swojego zgłoszenia zapoznajcie się także z niedawno ujawnionymi wymaganiami sprzętowymi.

Jak na razie oficjalna premiera Diablo III owiana jest wielką tajemnicą. Mówi się, że twórcy być może zaprezentują swoje dzieło jeszcze w tym roku, choć są to chyba nieco zbyt optymistyczne oczekiwania. Z całą pewnością na “trójkę” nie będziemy jednak zbyt długo czekać. Sam prezes Blizzarda – Mike Morhaime – powiedział bowiem, że:

“Te zamknięte beta testy Diablo III to dla nas ważny kamień milowy, ponieważ wchodzimy już w końcową fazę tworzenia gry.”

Aby zapisać siedo bety musicie posiadać aktywne konto na Battl.net i wejść na stronę http://www.battle.net/d3/ Przeczytaj również: Playstation Network miało awarię na Gambler.pl

Więcej:Blizzardgry