Rozpoczęły się beta testy Diablo 3

Firma Blizzard Entertainment potwierdziła rozpoczęcie zamkniętych beta testów gry Diablo III. Studio rozpoczęło wysyłanie zaproszeń do wylosowanych Graczy zarejestrowanych na Battle.net.

Oczywiście liczba „wybrańców” konsekwentnie rośnie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyście także i Wy spróbowali swoich sił, wypełniając stosowny formularz w tej sprawie. Jest to bowiem świetna okazja, aby móc wypróbować nowe dzieło Blizzarda jeszcze przed oficjalną premierą. Beta testy pozwolą nam zaś na zapoznanie się z częścią pierwszego aktu oraz sprawdzanie jak prezentuje się zabawa w ciele jednej z pięciu dostępnych klas – Barbarzyńcy, Witch Doctor’a, Mnicha, Łowcy Demonów lub Kreatora. Grać będziemy zaś albo samotnie, albo w zaimplementowanym przez twórców trybie kooperacji. Przed wysłaniem swojego zgłoszenia zapoznajcie się także z niedawno ujawnionymi wymaganiami sprzętowymi.

Jak na razie oficjalna premiera Diablo III owiana jest wielką tajemnicą. Mówi się, że twórcy być może zaprezentują swoje dzieło jeszcze w tym roku, choć są to chyba nieco zbyt optymistyczne oczekiwania. Z całą pewnością na „trójkę” nie będziemy jednak zbyt długo czekać. Sam prezes Blizzarda – Mike Morhaime – powiedział bowiem, że:

„Te zamknięte beta testy Diablo III to dla nas ważny kamień milowy, ponieważ wchodzimy już w końcową fazę tworzenia gry.”

Aby zapisać siedo bety musicie posiadać aktywne konto na Battl.net i wejść na stronę http://www.battle.net/d3/ Przeczytaj również: Playstation Network miało awarię na Gambler.pl

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.