W Diablo III nie będzie sekretnego “krowiego” poziomu…

Na portalu reddit pojawiły się pierwsze próby przeanalizowania plików Diablo III. Jest w nich kilkukrotne nawiązanie do… kucyków. Zobaczcie sami:
W Diablo III nie będzie sekretnego “krowiego” poziomu…
Diablo III i... kucyki!

Diablo III i… kucyki!

A4_1000MonsterFight_Encounter_Name Boss: Battle For Ponies A4_1000MonsterFight_Taunt_Text The battle for ponies is about to begin.

A4_1000MonsterFight_Join_Instruction {s1} is about to witness A4_1000MonsterFight_Enter_Instruction You are about to witness A4_1000MonsterFight_Info_Text The rest of your party will be able to teleport in once you enter BridlePurpose_Encounter_Name The Pinnacle of Ponies Event BridlePurpose_Join_Instruction {s1} is about to enter BridlePurpose_Enter_Instruction You are about to enter BridlePurpose_Info_Text The rest of your party will be able to teleport in once you enter

Hardkorowi gracze zapewne pamiętają Diablo II i jego sekretny, “krowi” poziom. Nasza postać teleportowała się do lokacji opanowanej przez wielkie, wściekłe krowy w olbrzymich ilościach. Same krowy były niełatwe do pokonania, ale w zamian za nie można było zebrać wiele ciekawych przedmiotów.

Diablo III będzie najwyraźniej kontynuowało swoją prześmiewczą tradycję. Tym razem zamiast krów pojawią się, jak sądzimy, kucyki. Ładny prztyczek w nos dla ortodoksyjnych fanów, którzy uważają, zę grafika Diablo III jest “zbyt kolorowa”. Liczymy na tęcze!