Wiedźmin 2 na Xbox 360 trafi do graczy zgodnie z planem

Na jesiennej konferencji spółek z grupy pierwszy raz zaprezentowano polską wersję językową gry na Xbox 360 oraz wersję 2.0, czyli wzbogaconego Wiedźmina 2 na komputery PC, który trafi do sklepów 29 września. Zapowiadana repremiera wersji na komputery PC (Wiedźmin 2 wer. 2.0) i wejście na rynek wersji konsolowej to dwa najważniejsze wydarzenia, które będą wspierały sprzedaż gier opartych o świat wiedźmiński w najbliższych miesiącach.
Wiedźmin 2 na Xbox 360 trafi do graczy zgodnie z planem
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksa 360 zgodnie z planem

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksa 360 zgodnie z planem

Jak deklaruje Adam Kiciński prace nad Wiedźminem 2 dla Xboxa 360 idą zgodnie z planem, tak więc zapowiadana na pierwszy kwartał 2012 premiera, zostanie dotrzymana.

Oprócz studia deweloperskiego podczas jesiennej konferencji swoje plany na najbliższe miesiące zaprezentowały dwie pozostałe spółki z grupy. Dystrybutor gier i filmów CD Projekt poinformował o ponownym nawiązaniu współpracy z Blizzardem, który jest jednym z największych producentów gier na świecie.

Do planu wydawniczego CD Projekt trafią nadchodzące tytuły Blizzarda, w tym zbliżający się wielkimi krokami Diablo 3. CD Projekt poinformował również o podpisaniu umów z niezależnym belgijskim studiem Larian oraz amerykańskim wydawcą 505 Games. Dzięki temu do portfolio spółki trafi szereg nowych tytułów, między innymi gra Zumba Fitness.