Zobacz świat oczami kota

Le Bobo to kot niezwykły. Żyje pełnią życia i utrwala każdą chwilę na zdjęciach. Codziennie z aparatem na szyi poluje na ciekawe ujęcia. Obserwuje świat z szafy, spod łóżka, z parapetu, spod drzewa – jego ciekawska natura gna go wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. A w życiu kota dzieje się naprawdę wiele.
Zobacz świat oczami kota
Le Bobo

Le Bobo

Teraz możemy się o tym przekonać na własne oczy. Świat z kociej perspektywy, uwieczniony na zdjęciach zrobionych przez Le Bobo, będzie można podziwiać podczas wyjątkowej wystawy. Od 24 września do 2 października 2011 r. w Pasażu Wiecha w Warszawie odkryty zostanie rąbek tajemnicy i dowiemy się, co robią koty, gdy nikt nie widzi. Wyjątkowe zdjęcia z wypraw i przygód Le Bobo będzie można zobaczyć również na stronie internetowej www.friskies.pl/lebobo.

Czy twojego kota także spotykają przygody? Gdzie lubi spędzać czas, co go interesuje? Teraz możecie się o tym przekonać, biorąc udział w konkursie. Wystarczy w dniach 19 – 30 września 2011 r. zalogować się na stronie www.friskies.pl/lebobo, uzasadnić, dlaczego to twój kot byłby najlepszym fotografem i załączyć zdjęcie, na którym jesteś ty i twój kot. Spośród wszystkich odpowiedzi jury wybierze najciekawsze i zaprosi do drugiego etapu konkursu 150 osób, które otrzymają specjalne kocie aparaty Pet’s Eye View. W drugim etapie, który rozpocznie się 4 października i potrwa do 30 października 2011 r., należy zamieścić na stronie www.friskies.pl/lebobo pięć najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej poruszających zdjęć zrobionych przez pupila. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Właściciel najzdolniejszego kota-fotografa otrzyma notebook Sony VAIO. Kolejne trzy osoby, których koty uwiecznią najciekawsze momenty, dostaną profesjonalny aparat Nikon, a 30 uczestników zostanie nagrodzonych specjalnym fotokodem o wartości 100 zł, umożliwiającym stworzenie własnej fotoksiążki.